Акумуляторний клейовий пістолет Xiaomi Duka EG1

  • 12 місяців
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Клейовий пістолет Duka EG1 має бездротову конструкцію, невеликий розмір, легкий і портативний, простий у використанні.

Режим нагрівання швидко запускається при включенні пістолета, з низьким споживанням енергії та малими втратами, для нагрівання клейового стрижня вистачає 30 – 40 секунд. Після завершення нагріву клей вивантажується однією кнопкою, а клейові стрижні діаметром 7 мм швидко розплавляються безперервно.

Інноваційна технологія зворотного всмоктування переливного клею, стабільний вихід клею при натисканні клавіші та поглинання клею при поверненні клавіші. Час повернення становить близько 3 с, що дозволяє максимально уникнути випадкових опіків, викликаних переливом клею.
Вбудований високоякісний терморезистор PTC, інтелектуальний нагрівальний елемент та запобіжник від протікання. У стовбурі пістолета використовується подовжений нагрівальний елемент, який допомагає клейовому пістолету швидко набрати температуру та випустити клей за короткий час.

Ергономічний дизайн курка та рукоятки робить його зручним у використанні протягом тривалого часу. Корпус має матовий дизайн, стійкий до забруднень, подряпин, не ковзає та захищає від поту.

Тривалий час роботи, до 1.5 години на повному заряді, обумовлений потужним вбудованим літієвим акумулятором, ємністю 2500 мА*год. Інтерфейс Type-C сумісний із зарядними пристроями телефонів, павербанків, комп'ютерів та інших зарядних пристроїв.

Час нагріву 30 - 40 сек
Бренд: Duka
Час роботи від акумулятора до 1.5 години
Час зарядки 1 - 2 години
Розміри 152 х 117 х 20 мм
Джерело живлення Акумулятор
Потужність 15 Вт
Ємність аккумулятору 2500 мА*год
Вага, г 157
Колір Сірий
Особливості Автоматичне вимкнення через 3 хв.
Роз'єми USB Type-C
Температура нагрівання 150 °С
Діаметр стрижня 7 мм
Виробник Duka
Комплектація Клейовий пістолет, Кабель USB Type-C, Клейові стрижні - 8 шт.
Країна реєстрації бренду Китай
Країна-виробник товару Китай
Вид Термопістолети
Артикул EG1