Аналізатор забрудненості повітря Xiaomi Xiaofei (PTH-3M) Black

Постійний моніторинг і своєчасне попередження

Новий будинок, який тільки що відремонтували, тільки що куплені меблі, недавно куплена нова машина, все це може містити «формальдегіди».

Люди, які довгий час перебували в середовищі з надмірним вмістом формальдегідів, схильні до таких симптомів, як запаморочення, алергія, кашель і астма.

Монітор Xiaofei (PTH-3M) може виявляти вміст формальдегіду в навколишнє середовище і бути вашим «маленьким радаром» якості повітря.

Він обладнаний високоефективним електрохімічним датчиком "Dart", імпортованим з Великобританії.

У датчику використовуються подвійні платинові каталітичні електроди. Вимірюваний газ більш високої чистоти потрапляє в камеру з великим об'ємом реакційного газу, і, нарешті, взаємодія платинового електрода і платинового каталітичного електрода дає точні дані вимірювання.

Конструкція з щільним отвором сприяє циркуляції повітря і відведенню тепла

Продумана конструкція пристрою не тільки гарантує, що датчик знаходиться в повному контакті з повітрям, але також сприяє розсіюванню тепла і знижує кількість помилкових тривог.

Система візуальної сигналізації формальдегіду

Інтуїтивно зрозуміле і яскраве відображення результатів на екрані, а також світловий індикатор, який змінює колір відповідно до різних рівнів концентрації формальдегіду, дозволяють вам краще зрозуміти поточний стан концентрації формальдегіду в повітрі.

TVOC моніторинг

Крім формальдегіду, монітор може також здійснювати моніторинг TVOC (концентрації сукупних летючих органічних сполук), який може відображатися за допомогою інтуїтивно зрозумілих і яскравих кольорових аналогових смуг і світлових індикаторів. Серед них зелена частина аналогової лінії представляє безпеку; жовта частина — попередження; червона — небезпечний вміст.

Температура і вологість

Xiaofei PTH-3M містить високоякісний датчик температури і вологості, який може одночасно відображати поточну температуру та вологість навколишнього середовища і більш повно відображати умови навколишнього середовища.

Крім того, монітор має вбудований модуль Bluetooth 4.2 для більш стабільного і простого підключення до смартфону.

Підтримка Mijia АРР

З Mijia АРР вам потрібно тільки рухати пальцями, щоб досягти більшої кількості функцій, таких як включення і виключення підсвічування екрану; запит змінюються кривих тренда трьох різних часових вимірів: день, тиждень і місяць; максимальні та мінімальні значення за певний період часу.

Вбудований літієвий акумулятор

Xiaofei PTH-3M має вбудовану літієву батарею 18650 на 2400 мАг, підтримує режим зарядки USB і має функцію нагадування про низький заряд батареї.

Легкий і портативний

Вага монітора складає близько 148 грамів, зовнішній діаметр — близько 83 мм, а товщина всього 32 мм. Незалежно від того, покласти його в кишеню одягу або у валізу, він не займе багато місця.

Магнітна підставка

Кожен Xiaofei PTH-3M обладнаний спеціальним автомобільним кріпленням з потужним магнітом.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Аналізатор забрудненості повітря
Бренд: Xiaofei
Модель: PTH-3M
Тип акумулятора: Літій-іонний акумулятор
Ємність акумулятора: 2400 мАг
Бездротове з'єднання: Bluetooth 4.2
Робоча температура і вологість: 0 °C ~ 40 °C / 20% ~ 80% відносної вологості
Формальдегід (дозвіл): 0.001 мг / м3
Вимірювання температури (діапазон): -10 °C ~ 40 °C (± 1 °C)
Вимірювання вологості (діапазон): 20 ~ 80% (± 5%) відносна вологість
Вхідні параметри: 5В ⎓ 1A
Розміри: 83 x 32 мм