Автомобільний компресор Xiaomi Baseus Auto Tire Inflator Trade-in

Товар з вітрини.

Широкий спектр застосування

Недолік повітря в шині, коли ви збираєтеся на роботу, проблеми з велосипедними камерами під час поїздки або неправильно накачаний м'яч перед важливою грою — це лише кілька прикладів ситуацій, в яких вам може стати в нагоді це практичне пристосування.

Невелика висота (130 мм) пристрою, дозволяє легко транспортувати компресор і завжди мати його під рукою.

Світлодіодний дисплей

Автомобільний компресор Baseus Auto Tire Inflator оснащений світлодіодним екраном, на якому відображаються результати цифрових вимірювань тиску.

Пристрій вимірює це значення швидко і точно в режимі реального часу, надаючи вам доступ до всієї необхідної інформації та повний контроль.

Інтелектуальна робота

Пристрій також забезпечує інтелектуальне накачування. Просто встановіть бажаний тиск і дозвольте насосу працювати — як тільки бажане значення буде досягнуто, він автоматично зупиниться.

З Baseus ви також отримуєте можливість регулювати тиск вручну. Все це гарантує, що ви завжди будете накачувати шини саме так, як вам потрібно, і насолоджуватися комфортною поїздкою.

Надійний двигун

Компресор Baseus обладнаний потужним мідним магнітним двигуном. Це гарантує виняткову продуктивність роботи.

2 інтегрованих акумулятора

2 вбудованих літієвих акумулятора 18650 мАг забезпечують живлення компресора, завдяки чому ви можете накачати автомобільні шини 1.5 рази, велосипедні камери 8 разів, а м'яч 54 рази!

Змінні насадки завжди під рукою

Насос також виключно добре спроектований. Він обладнаний спеціальним місцем для зберігання змінних наконечників, які ви знайдете в комплекті.

Тому їх транспортування надзвичайно проста та зручна — ви завжди можете мати їх під рукою.

Якщо вам потрібно накачати м'яч, автомобільну шину або камеру велосипеда, Baseus пропонує вам всі необхідні для цього інструменти.

Додаткове джерело світла

Додатковою перевагою компресора Baseus, є вбудований ліхтарик, який полегшує накачування шин вночі або в темних приміщеннях.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Автомобільний компресор
Бренд: Baseus
Модель: CRCQB03
Вхід: 5 В / 2 А
Струм: 6A Макс.
Потужність: 45 Вт Макс.
Тривалість зарядки: 3 години
Акумулятор: 18650 x 2, 2000 мАг кожен
Діапазон манометра: 5-150 PSI
Температура робочого середовища: -10 °C - 60 °C
Розмір: 140 x 81 x 45мм
Вага: 450 г
Гарантія: 3 місяці