Бездротові навушники Xiaomi QCY T7 TWS Bluetooth Earbuds White

Хороша якість звуку

Навушники QCY T7 оснащені 13-міліметрової смугою динаміків для вражаючого звуку Hi-Fi з високою деталізацією, гарантуючи відмінні звукові ефекти, і при цьому зберігаючи точність відтворення різних музичних жанрів.

Сенсорні клавіші управління

Гарнітура має сенсорне управління в один дотик, що дозволяє користувачам швидко відтворювати/призупиняти музику, приймати/відхиляти виклики.

Гарнітура підтримує підключення віртуального помічника Siri, Google Asisstant, торкнувшись сенсора на будь-якому навушнику 3 рази. Ця функція допомагає користувачам організовувати навігацію, здійснювати дзвінки та виконувати інші команди, не виймаючи смартфон з кишені.

Стабільне з'єднання, низька затримка

Навушники QCY T7 оновлені до чіпа Bluetooth V5.0 з більш високою продуктивністю, більш швидким і стабільним з'єднанням, хорошою передачею сигналу на відстані до 10 м без перешкод.

Крім того, навушники з надмалою затримкою дозволяють без проблем грати в ігри та дивитися відео.

Голосові виклики

Bluetooth-навушники QCY T7 підтримують високоякісні голосові виклики. Завдяки передовій технології шумозаглушення ENC, вони можуть ефективно гасити фоновий шум, забезпечуючи передачу вашого голосу слухачеві з високою точністю.

Багатогодинний запас автономності

Навушники QCY T7 TWS оснащені док-станцією для зарядки ємністю 380 мАг, яка здатна підтримувати 4-кратну зарядку обох навушників, що досить зручно. Загальний час використання — 17.5 годин.

ІК-датчик виявлення

Навушники QCY T7 TWS обладнані інфрачервоним датчиком виявлення, який автоматично припиняє відтворення музики, коли користувач знімає гарнітуру. І після того, як користувач знову одягне його на 15 секунд, музика відновиться.

QCY T7 також оснащені спливаючій функцією (закриття спливаючого вікна, яке з'явилося на екрані смартфона), як і інші навушники високого класу*.

*Зверніть увагу! Ця функція доступна лише для пристроїв Android.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Бездротові навушники
Бренд: QCY
Модель: T7
Бездротове підключення: Bluetooth 5.0
Відстань підключення: 10 м (без перешкод)
Тривалість роботи в режимі розмови: Близько 3 годин
Тривалість роботи в режимі музики: Близько 3.5 годин
Сумісність: Android 5.1 і вище та iOS 11 і вище
Підтримує: HFP / HSP / A2DP / AVRCP
Ємність зарядної док-станції: 380 мАг
Стандарт захисту: IPX4 (захист від бризок води)
Інтерфейс зарядки: Type-C
Колір: Білий