Бездротовий розумний вимикач Xiaomi Aqara Wireless Switch Mini (WXKG12LM)

Універсальний бездротовий контролер Aqara — інтелектуальний пристрій компактних розмірів, яке може допомогти вам включити/вимкнути або керувати будь-яким девайсом HomeKit.

Зробіть своє життя більш сучасним та комфортним!

Ваш інтелектуальний пульт управління

Aqara Switch Mini — це пульт дистанційного управління, що дозволяє включати та вимикати інтелектуальні пристрої у вашому будинку, не використовуючи додаток на смартфоні.

За допомогою цього ПДУ ви можете призначати прості дії, такі як довге/коротке натискання, струшування і т.ін., для різних функцій та пристроїв.

В результат ви зможете включити/вимкнути кондиціонер, світло, вентилятор або будь-який інтелектуальний пристрій в будинку, не використовуючи смартфон. Оптимальне рішення для дому з великою кількістю розумних пристроїв.

Протокол підключення ZigBee

Комутатор використовує протокол підключення ZigBee, тому він може використовуватися з пристроями HomeKit від Aqara і Mijia (Xiaomi).

Завдяки компактній конструкції (всього 45 x 45 x 12 мм), а також досить невеликій вазі, ми можемо носити Aqara Switch Mini з собою і встановлювати його в будь-якому місці будинку.

Передавач сигналу тривоги

Крім того, що перемикач Aqara Switch Mini є пристроєм управління, він також може виступати в якості передавача сигналу тривоги.

Відтворення екстрених повідомлень з передвстановленим контентом на смартфоні. Досить корисна функція для сімей з хворими або літніми людьми.

До 2-х років роботи від однієї батарейки

Як і інші пристрої Aqara, цей пульт дистанційного управління живиться від встановленої всередині батареї CR2023.

Завдяки використанню CR2023, Aqara може безперервно працювати близько 2 років.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Бездротовий інтелектуальний комутатор
Бренд: Aqara
Модель: WXKG12LM
Матеріал: Пластик
Інтерфейс: ZigBee
Робоча температура: -10 - 50 ° C
Робоча вологість: 0 - 95% RH (без утворення конденсату)
Розмір: 45 х 45 х 12 мм
Елемент живлення: RC2032 (купується окремо)
Колір: Білий
Особливості: Сумісність з пристроями Smart Home, може використовуватися як кнопка екстреного виклику, невеликий розмір, простий в установці