Валіза дитяча Xiaomi UNIGROW Fun cute little ear trolley case Yellow 18" 3006735

  • Жовтий
  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

Дитяча валіза в сучасному «аніме» стилі

Стильна та зручна дитяча валіза викона в сучасному «аніме» стилі, зробить кожну вашу подорож комфортною та простою. У кожного колірного варіанту передбачені різні варіанти "емоцій" і вушок, які роблять виріб красивим і оригінальним.

Хороша місткість

Розмір валізи: 34.5 х 54.5 х 23 см і в ньому компактно можна розмістити 6 дитячих футболок, троє штанів, пару кофтинок, три пари нижньої білизни, пару взуття та дитячу сумочку. Вміст можна надійно зафіксувати за допомогою інтегрованих ремінців.

Практична конструкція з полікарбонату

Зовнішня поверхня корпусу валізи повністю виконана з відомого полікарбонату PC Bayer Makrolon, що дозволяє досягти мінімальної ваги виробу, при високій міцності. Крім того, такий матеріал добре відштовхує воду.

"Безшумні" колеса з обертанням на 360 градусів

Вбудовані «безшумні» колеса з еластомеру TPE здатні обертатися на 360 градусів, що дозволяє зробити транспортування речей у валізі простою та комфортною. Вся справа в тому, що еластичний матеріал ТРЕ не тільки амортизує навантаження, але і ефективно запобігає утворенню додаткового шуму під час руху.

Телескопічна ручка

Ручка валізи зроблена з якісного пластика і має чотири рівні регулювання висоти: 35, 40, 45, 50 см. Дитина зможе підлаштувати телескопічну ручку таким чином, щоб йому було максимально зручно переміщати валізу на різних дорожніх покриттях.

TSA-замок

Для збереження вмісту розробники доповнили виріб TSA-замком створених за стандартами адміністрації транспортної безпеки США. Такий замок дозволяє без побоювань залишати в валізі важливі документи та особисті речі. Початковий код "000". Ви можете налаштувати той пароль, який будете знати тільки ви.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Валіза
Бренд: UNIGROW
Габаритні розміри: 34.5 х 54.5 х 23 см (18 дюймів)
Матеріал: Зовнішня сторона - 100% полікарбонат, підкладка - 100% поліестер, матеріал коліщаток - еластомер TPE
Матеріал телескопічної ручки: Пластик
Колір: Жовтий
Примітка: Малюнки зображені на валізі, можуть відрізнятися від тих, які зображені в гелереї фото