Чорнична паста 550 г

Доставка

Звичайна ціна

Багатий набір вітамінів і мікроелементів в чорничній пасті LiQberry

Як правило, з'їдені чорничні ягоди засвоюються всього на 40%. Завдяки застосуванню принципово нової гідро-термо-динамічної технології (HTD), ягоди чорниці збережуть свої корисні властивості та більш того - вони прекрасно засвояться організмом.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Процес дрібнодисперсного подрібнення ягід, сприяє збереженню корисних властивостей натуральної чорниці та засвоюваності корисних речовин і мікроелементів практично на 100%.

Пасту LiQberry з ягід чорниці рекомендується їсти в якості насиченого корисними біологічно-активними компонентами джерела, яке допоможе наситити організм цілим комплексом корисних речовин, вітамінів і мікроелементів: флавоноїдами, антоціанами, поліфенолами, органічними кислотами (яблучною, бурштиновою, хінною, молочною, лимонною), пектиновими та дубильними речовинами, клітковиною, катехінами, вітамінами (PP, C, B1, B2, E, бета-каротином), а також цинком, фосфором, міддю, калієм, селеном, марганцем, залізом, селеном тощо.

Чорнична паста рекомендується при зниженні рівня працездатності та гостроти зору, для посилення імунної системи, а також при серцево-судинних і офтальмологічних захворюваннях, депресії, цукровому діабеті, подагрі, атеросклерозі, екземі, ревматизмі, клімаксі, остеопорозі, та інших захворюваннях пов'язаних з порушенням обміну речовин.

Зверніть увагу! Паста з чорниці - не є лікарським препаратом.

Спосіб застосування: дітям у віці від трьох років і старше: 5 мл (по 1 чайній ложці) під час або після їди, дорослим: 25-50 мл (по 0.5-1 столовій ложці) 2-3 рази на добу в процесі або після прийому їжі. Дозу не перевищувати!

Курс застосування чорничної пасти: Перед вживанням необхідно проконсультуватися з лікарем і узгодити оптимальний період застосування.

Протипоказання: Харчову пасту з ягід чорниці не рекомендується приймати при загостренні панкреатиту, гастритах, виразковій хворобі дванадцятипалої кишки і шлунку, індивідуальній непереносимості, при схильності до кровотеч.

Умови зберігання чорничною пасти: зберігати в упаковці поставки виробника при температурі від 0 °С до 25 °С (без різких змін температурного режиму) і при відносному рівні вологості не більше 75%. Після відкриття скляної тари, пасту необхідно зберігати при температурі 4 ± 2 °С в холодильнику та вжити протягом 1 місяця.

Чорнична паста 550г крупним планом

Склад: 100% гомогенізована чорниця з подрібненим насінням (включає дрібнодиспенсорну фракцію кісточок)
Бренд: Liqberry
Форма випуску: 550 г у скляній тарі
Харчова цінність та калорійність на 100 г продукту, не менше: Білки - 1,1 г, жири - 0,6 г; вуглеводи - 8,0 г, клітковина - 2,2 г, поліфеноли - 280 мг, розчинні сухі речовини - 8,0 г; 41,8 ккал / 174,9 кДж.
Примітка: Не є лікарським засобом
Термін придатності: 12 місяців з дати виробництва