Тримач для чашки на велосипед QiCycle cup holder Black

Чи випили б Ви залюбки філіжаночку кави або стаканчик прохолодного соковитого напою вранці на природі, чи в компанії друзів, які поділяють Вашу пристрасть до велоспорту?

З тримачем для чашки на велосипед  QiCycle cup holder зробити ранок бадьорим стало легше, адже тепер Ви можете крутити педалі та заряджатися енергією кави одночасно!

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Тримач для чашки на велосипед QiCycle cup holder Black

Бадьора подорож з кавою на велосипеді

Чи випили б Ви залюбки філіжаночку кави або стаканчик прохолодного соковитого напою вранці на природі, чи в компанії друзів, які поділяють Вашу пристрасть до велоспорту? З тримачем для чашки на велосипед QiCycle cup holder зробити ранок бадьорим стало легше, адже тепер Ви можете крутити педалі та заряджатися енергією кави одночасно!

Тримач для чашки на велосипед  QiCycle cup holder

тримачем для чашки на велосипед  QiCycle cup holder вигляд

Тепер Вам непотрібно зупинятися, аби випити свій улюблений напій, і лише тоді продовжувати подорож. Лише простягніть руку і смакуйте з насолодою!

Фіксація

Тримач виготовлений із алюмінію легко кріпиться до багажника велосипеда QiCycle, нижче рівня розташування керма. Він надійно фіксується до багажника, не заважаючи іншим речам і не гуркочучи.

тримач для чашки на велосипед  QiCycle cup holder матеріал

тримач  для чашки на велосипед  QiCycle cup holder безпекаТримач для чашки на велосипед QiCycle cup holder не займає додаткове місце збоку, наприклад, або на кермі, турбуючись про безпеку велосипедиста у дорожньому русі.

Комфорт завжди рядом

Без зайвих зусиль Ви завжди можете швидко дістати стаканчик з напоєм аби освіжитися, або зарядитися енергією. Прикріпіть такий функціональний та стильний аксесуар, і Ваш життєвий тонус завжди буде на рівні!

тримач для чашки на велосипед  QiCycle cup holder на багажнику

тримач для чашки на велосипед  QiCycle cup holder  у дії

Матеріал Алюміній
Бренд: Mi
Колір Чорний