Дитяча зубна щітка DOCTOR·B Blue

Дитяча зубна щітка DOCTOR·B створена для ідеального чищення молочних і зростаючих зубів. Дворівнева щетина допомагає очистити навіть важкодоступний простір між зубами і яснами. Круглі м'які щетинки з виступаючим краєм допомагають оптимальному очищенню нерівномірно розташованих зубів. 

Безпечна форма щітки

Округла голівка і гнучка шийка зубної щітки допомагають захистити від травм при різких і неакуратних рухах. Гумові кільця на ручці і безпечне нековзне покриття забезпечують надійне утримання в дитячій руці.

Захист від бактерій

Різні компоненти щітки - починаючи від ручки і закінчуючи щетиною - мають бактерицидний ефект, завдяки чому вона призупиняє розвиток бактерій і запобігає розвиток інфекцій.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Дитяча зубна щітка DOCTOR·B Blue

Дитяча зубна щітка DOCTOR·B чудово підходить для чищення молочних і постійних зубів. Виступаючий край щетини на голівці щітки допомагає очистити навіть і важкодоступний простір між зубами і яснами. Круглі м'які щетинки з виступаючим краєм допомагають оптимальному очищенню нерівномірно розташованих зубів. 

xiaomi-kids-toothbrush-doctor-b-dr-bei-blue-pink

Щітки, як у дітей Бекхема

Матеріали для щітки такі ж, як і для щіток знаменитостей

У складі щітки використовуються лише якісні матеріали: поверхня ручок зроблена в Німеччині, а щетинки - в Японії. Слід зазначити, що з таких же матеріалів виробляються і зубні щітки, якими користуються діти Девіда Бекхема.

Дитяча зубна щітка DOCTOR·B Blue

Зручна ручка

Щітку зручно тримати дитячою рукою

Ручка має антибактеріальне покриття з іонами срібла, а сама вона має бочонкоподібну форму, завдяки чому легко утримується дитячою рукою. На ручці кожної щітки є гумова вставка для її надійної фіксації великим і вказівним пальцями. Для захисту від травм, які можуть виникнути через необережні і різкіх рухи дитячої руки, шийка зубної щітки може гнутися на кут до 180º.

xiaomi-kids-toothbrush-doctor-b-dr-bei-blue-pink

Травмобезпечна голівка

Округла ергономічна голівка захищає від травм

Голівка зубної щітки DOCTOR·B виконана з дуже плавними вигинами, щоб забезпечити зручне і комфортне використання і захистити ротову порожнину дитини від можливих травм. Така форма щітки забезпечує зниження відчуття присутності чужорідного тіла. Це особливо важливо для дітей, які не дуже люблять чистити зуби.

xiaomi-kids-toothbrush-doctor-b-dr-bei-blue-pink

Універсальна щетина

Щетинки для молочних і постійних зубів

Всі щетинки мають дуже тонкий кінчик, який не травмує ясна. Центральний ряд щетинок має велику довжину і велику жорсткість, таким чином при чищенні м'які бічні щетинки не будуть травмувати ясна дитини, а більш жорсткі центральні щетинки будуть добре очищати шийку зуба, і зубну кишеню.

xiaomi-kids-toothbrush-doctor-b-dr-bei-blue-pink

Два вида щетинок для ефективного видалення зубного нальоту

Концепція дворівневого розташування ниток має важливі переваги

  1. Верхня частина ниток призначена для ефективного видалення залишків їжі та зубного нальоту з міжзубних проміжків.
  2. Бічні білі щетини зроблені з гладкого пластику японської фірми Тогау. Вони забезпечує ідеальну чистку бічної поверхні зуба, а також вузьких проміжків між коронкою зуба і яснами. Ці щетинки містять іони срібла, які мають бактерицидну ефектом.

xiaomi-kids-toothbrush-doctor-b-dr-bei-blue-pink

Мельхіорові пластини для кріплення щетинок

Мельхіор пригнічує розвиток бактерій

В голівці щетинки зубної щітки закріплені з допомогою міцних мельхіорових пластин, що містять іони срібла. У порівнянні з іншими матеріалами, мельхіор має високу якість і антикорозійну стійкість. Використання цього матеріалу дозволяє перешкоджати розмноженню бактерій. Експерименти показали, що мельхіорові пластини знищують до 99.9% бактерій Staphylococcus aureus і Escherichia coli.

xiaomi-kids-toothbrush-doctor-b-dr-bei-blue-pink

Дитяча зубна щітка DOCTOR·B була сертифікована наступними організаціями:

  1. Сертифікат Управління з контролю за харчовими продуктами і медикаментами США.
  2. Сертифікат CQC якості КНР.
  3. Сертифікат ЄС про захист навколишнього середовища.
  4. Сертифікат ЄС про хімічні продукти.
  5. Сертифікат SGS (Швейцарія).
  6. Сертифікат гарантії якості, виданий державним ТОВ Великобританії.
  7. Сертифікат Королівської Комісії Великобританії.

xiaomi-kids-toothbrush-doctor-b-dr-bei-blue-pink

Премія за дизайн

Щітка стала переможцем на міжнародному конкурсі дизайну

У ході створення дитячої зубний щітки DOCTOR·B були отримані 23 ексклюзивних патента на технічні нововведення та винаходи. Крім того, щітка стала лауреатом міжнародного конкурсу промислового дизайну Red Dot Award, що проходить в Німеччині та міжнародної японської премії по дизайну GMA.

Футляр для зубної щітки виконаний у привабливій формі дитячого льодяника, щоб зробити її придбання і використання більш привабливим для дитини. 

xiaomi-kids-toothbrush-doctor-b-dr-bei-blue-pink

xiaomi-kids-toothbrush-doctor-b-dr-bei-blue-pink

Назва: Дитяча зубна щітка DOCTOR·B
Бренд: DOCTOR B
Рекомендований вік: 6-12 років
Матеріал: Нетоксичний пластик, каучук
Діаметр щетини: 0.152 мм
Колір: Синій