Дитяче автомобільне крісло Xiaomi QBORN Child Safety Seat Dark Red

Комфортне автокрісло для дитини

Комфортне дитяче автомобільне крісло призначене для дітей у віці від 9 місяців до 12 років. Крісло з регульованою спинкою подбає про комфортне й безпечне перебування дитини в салоні автомобіля. Воно пройшло більше 120 строгих випробувань на безпеку отримавши відповідні сертифікати 3C і EU ЄС. Корпус дитячого крісла виготовлено з особливого абсорбуючої губчастого матеріалу та інтегрований в міцний сталевий каркас. М'які та пружні подушки вироби "поглинають удари" і зберігають тіло, і голову дитини від отримання травм.

Надійна фіксація. Безпека вашої дитини.

Кріплення, дозволяє надійно зафіксувати дитяче автокрісло за допомогою системи Isofix, що відрізняється наявністю двох нижніх кронштейнів з замками і "якірного" ременя, який знижує навантаження на основні кріплення та обмежує кутове переміщення утримуючого пристрою. За результатами численних тестів, крісло здатне витримати ривок з силою близько 10 000 Ньютонів (приблизно 1020 кг/сила).

Залежно від віку дитини, в кріслі передбачено три положення для фіксації. Подбайте про безпеку і комфорт вашого малюка!

* Всі вищевказані дані - результати лабораторних випробувань. Через відмінностей тестового середовища дані можуть відрізнятися.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Дитяче автомобільне крісло
Бренд: QBORN
Рекомендований вік: 9 місяців - 12 років
Рекомендована вага: 9-36 кг
Матеріал: Сталь, EPP (спінений поліпропілен), антибактеріальна вогнезахисна тканина, гумові ремені безпеки (імпортні пряжки)
Метод фіксації: ISOFIX
Розмір: 470 x 440 x 640 мм
Вага: 12.5 кг
Колір: Червоний