Диван Xiaomi 8H Milan

Створений для вашої зручності

Стильний модульний диван 8H Milan спроектований з сидінням глибиною 59 см, яке не тільки добре підтримує стегна і ноги, а й залишає достатньо місця, щоб ви могли вільно сидіти та спиратися. З підлокітниками шириною 23 см і спинкою глибиною 124 см ви можете вільно лягти.

Високоміцна конструкція

Система підтримки каркаса сидіння дивана виготовлена ​​з високоміцного скловолокна. Це високоякісний матеріал-замінник металу з чудовою втомною міцністю та міцністю на розтяг. Він часто використовується в балках для запобігання зіткнень автомобілів класу люкс, таких як Audi і Mercedes-Benz. Як опорний модуль дивана, він має 90 000-кратний термін служби і може служити до 10 років.

Італійський латекс Schcott

Подушка дивана виготовлена ​​з італійського латексу Schcott з використанням незалежних пружин кишенькового типу з набиванням з поролону різної щільності.

Латексна подушка Schcott врівноважує м'якість на дотик, а незалежні пружини кишенькового типу забезпечують жорстку та еластичну підтримку.

Багатошарова композитна структура забезпечує комфортне сидіння.

Натуральна шкіра за технологією Litchi

Поверхня дивана покрита натуральною шкірою за технологією Litchi восьмого покоління, яка має текстуру, що нагадує шкіру, і має гарну зносостійкість та повітропроникність.

Поверхня тканини багата тонким і проникним малюнком та відображає блиск, що нагадує шкіру, надаючи дивану відчуття екслюзивного рівня.

Технологія Litchi восьмого покоління включає комплексну обробку шкіри та поверхневого зносостійкого шару і може витримати 20 000 тестів на тертя.

Матеріал володіє гарною водонепроникною, маслостійкою дією. Якщо рідина випадково вилита на диван, акуратно протріть його паперовим рушником, щоб відновити чистоту.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Модульний диван
Бренд: 8H
Модель: KS
Система підтримки каркаса сидіння дивана: Скловолокно
Каркас: Багатошарова дошка + модрина
Ніжка дивана / середня ніжка Легована сталь
Матеріал дивана: Поліестер волокно (крім покриття)
Подушка сидіння (набивка): Поліуретанова губка + незалежна пружина кишенькового типу + латекс
Наповнення: Поліуретанова губка + поліестер
Примітка: Колір дивана може незначно відрізнятися через різницю освітлення та відмінності використовуваних моніторів
Розмір: