Домашній кінотеатр Xiaomi BINNIFA Live-3Plus 5.1

Розкішний та сучасний дизайн

Домашній кінотеатр BINNIFA Live-3Plus має розкішний сучасний дизайн і розроблений з компактними розмірами. Набір включає звукову панель розміром 900x98x60 мм, сабвуфер розміром 236x236x390 мм і дві колонки.

Практична конструкція

Корпус виробу оброблений високоякісними деревними матеріалами в поєднанні з металом від італійського виробника QUIET, що надає йому розкішний та солідний вигляд.

Зручна панель управління

Панель управління на динаміці має світлодіодний екран, що підтримує мультитач, так що користувачі можуть легко налаштовувати звуки, режими одним рухом або дотиком. У той же час виробник також оснащує комплект пультом дистанційного управління, щоб ви могли управляти колонками віддалено.

Кілька способів установки

Завдяки продуманому дизайну користувачі можуть легко прикріпити BINNIFA Live-3Plus до стіни, розмістити його горизонтально або навіть прикріпити до нижнього краю телевізора.

Цифровий аудіопідсилювач

Акустична система потужністю 155 Вт оснащена цифровим аудіопідсилювачем DSP від ​​відомого американського бренду Texas Instruments. Завдяки використанню сучасних аудіотехнологій, пристрій забезпечує чудову якість звуку, щоб користувачі відчули незабутні емоції при прослуховуванні музики, перегляді фільмів.

Технологія об'ємного звучання 5.1

У той же час звукова панель BINNIFA Live-3Plus оснащена технологією об'ємного звучання 5.1, яка забезпечує чисте звучання від низьких до високих частот, допомагаючи користувачеві отримати найдивовижніші та реалістичні враження.

«Підбадьорливі» баси для захоплюючого враження

Поряд з цим, динамік також обладнаний сабвуфером з потужним басом, щоб забезпечити найбільш захоплюючі враження від фільмів. Крім того, у вас є можливість перемикатися між різними звуковими режимами, такими як режим відео, режим музики та режим перегляду новин.

Підтримка Bluetooth 5.0

На додаток до багатьох сучасних технологій і відмінної якості звуку, BINNIFA Live-3Plus підтримує сучасну бездротову технологію Bluetooth 5.0 з можливістю запобігання перешкод, що допомагає усувати проблеми з підключенням, дозволяє швидко підключити аудіо.

Широкий набір інтерфейсів

Завдяки наявності інтерфейсних портів: COX / SPDIF, Optical, Aux, USB, користувачі мають можливість підключати до аудіосистеми телевізор, комп'ютер, iPad, смартфон тощо.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Домашній кінотеатр
Бренд: BINNIFA
Модель: Live-3Plus
Основний блок (саундбар): 4 середньочастотних 3-дюймових блоки центрального каналу
Об'ємний звук: 2 повнодіапазонних 2.7-дюймових 0.75-дюймових твітера
Потужність: 155 Вт
Співвідношення сигнал /шум: ≥ 75 дБ (A)
Діапазон частот: 40 Гц-20 кГц
Вхідна потужність: 100 В - 240 В, 50/60 Гц
Вага: 13 кг
Сабвуфер: 6.5 дюйма
Методи підключення: Bluetooth 5.0, COX / SPDIF, оптичний, вхід Aux, USB
Розмір звукової панелі (саундбара): 900 x 98 x 60 мм
Розмір сабвуфера: 236 x 236 x 390 мм
Комплектація: Центральна колонка (саундбар), сабвуфер, 2 колонки