Дзеркало для макіяжу Xiaomi DOCO Daylight Mirror White HZJ001 Trade-in

  • 1 місяць

Trade-in

Опис: Товар після ремонту, має незначні потертості на корпусі.
Ви можете подивитись новий такий товар

Доставка

Звичайна ціна

Товар після ремонту, має незначні потертості на корпусі.

Елегантний дизайн

Дзеркало для макіяжу DOCO HZJ001 має розміри 180 x 285 x 140 мм, надлегку вагу всього 320 г і знімну конструкцію, що дозволяє користувачам легко носити його в рюкзаку, сумці або валізі.

Крім того, дзеркало для макіяжу DOCO має срібне напилення, використовує вбудовані оптичні скляні матеріали, а також забезпечує більшу відбиваючу здатність в порівнянні з традиційними дзеркалами.

Справжня світлодіодна система освітлення

Косметичне дзеркало DOCO оснащено високоякісною системою світлодіодного освітлення, індексом передачі кольору HD, що відновлює 85% природного сонячного світла.

Крім того, система світлодіодів розрахована на 360° різноспрямованого освітлення, без відблисків, без тіней, що робить макіяж більш точним і легким.

Регульована яскравість світіння

Дзеркало для макіяжу DOCO підтримує регулювання яскравості. Зокрема, за допомогою сенсорних клавіш користувачі можуть вільно налаштовувати рівень освітленості, відповідно до навколишнього середовища і різними потребами макіяжу. Виробник також оснастив дзеркало DOCO HZJ001 можливістю гнучкого повороту від 0 до 90°.

Тривалий час автономної роботи

Дзеркало з DOCO LED оснащено акумулятором великої ємності на 1000 мАг, тому кожна зарядка може задовольнити потреби використання протягом 1 тижня.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Дзеркало для макіяжу
Бренд: DOCO
Модель: HZJ001
Матеріал: АБС-пластик
Вихід: 5В / 1A
Ємність акумулятора: 1000 мАг
Вага: ~ 320 г
Колір: Білий
Гарантія: 1 місяць
Розмір: