Електробритва Xiaomi Enchen Victor Rotary Shaver Black

Enchen Victor — бритва для сухого гоління, яка ідеально підійде як для щоденного домашнього використання, так і в поїздках. Пристрій підтримує роботу від акумулятора та мережі. Робота від акумулятора становить 60 хвилин, для заряджання використовується універсальний кабель Type-C. Enchen Victor забезпечує комфортне та акуратне гоління завдяки трьом плаваючим голівкам, які відмінно адаптуються під контури обличчя.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Плаваюча 3D-головка і леза, що самі заточуються

Enchen Victor оснащена трьома подвійними плаваючими головками. Модель призначена для сухого гоління. Головка бритви Enchen Victor плавно повторює контури обличчя, забезпечуючи гладке та чисте гоління. Леза бритви самозаточуються, а отже будуть лишатися такими ж гострими навіть після тривалого використання.

Enchen Victor модель

Магнітне кріплення

Головка бритви фіксується до корпусу спеціальним магнітним кріпленням. З його допомогою тепер набагато простіше встановлювати і від’єднувати голівку для гоління, наприклад, щоб почистити після використання.

Ідеальна робота навіть на низькому заряді

Бритва отримала спеціальний захист від затискання волосся. Навіть при низькому заряді акумулятора бритва працюватиме на звичній потужності, підтримуючи високу швидкість і крутний момент. Це допоможе уникнути застрягання волосся під час гоління та травм.

Enchen Victor леза

Автономність до 60 хвилин

Enchen Victor отримала акумулятор на 600 мАг, повного заряду якого буде достатньо на 1 годину роботи. Заряджання здійснюється за допомогою кабелю Type-C. Повний цикл заряджання займає 1.5 години.

Enchen Victor вигляд

Тип:

Електробритва

Бренд: Enchen
Модель:

Victor

Напруга:

5 В

Тип гоління:

Сухе

Потужність:

3 Вт

Акумулятор:

600 мАг

Час роботи:

60 хвилин

Час заряджання:

1,5 години

Інтерфейс заряджання:

Type-C

Розміри:

16×3x 6 см

Вага :

220 г

Колір:

Чорний

Комплектація:

Бритва х 1

Зарядний кабель х 1

Інструкція х 1