Електронна книга Xiaomi MiReader XMDKDZS01MA

Електронна книга з 6-дюймовим екраном і 4-ядерним процесором Allwinner

Електронна книга Xiaomi MiReader обладнана 6-дюймовим екраном з електронними чорнилами високої чіткості (212 пікселів на дюйм), підтримує 24 рівневу регулювання яскравості, має 16 ГБ вбудованої та 1 ГБ оперативної пам'яті, використовує 4-ядерний процесор Allwinner 1.8 ГГц і важить 178 грамів. Працює електронна книга на системі Android 8.1.

Багата бібліотека

І вам не потрібно турбуватися про ресурси. Електронна книга MiReader має свою власну бібліотеку — кількість книг для читання дуже велике, будь то класика або роман, або навіть комікси і статті в Інтернеті, ви можете знайти їх в розділі «Читати далі».

Підтримка найпоширеніших форматів

MiReader підтримує хмарний простір Baidu, вхід в систему всього в кілька кліків і завантаження одним натисканням. Електронна книга підтримує найпоширеніші формати txt, epub, pdf, а завдяки вбудованому WPS, пристрій може підтримувати різні формати файлів Office doc, excel, ppt і т. ін. Крім того, ви можете вибрати один з декількох шрифтів і налаштувати контрастність для більш комфортного читання.

Акумулятор на 1800 мАг

В якості елемента живлення електронної книги виступає вбудований акумулятор ємністю 1800 мАг. Для зарядки батареї на корпусі пристрою передбачений Type-C інтерфейс.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Електронна книга
Бренд: Mi
Модель: XMDKDZS01MA
Екран: 6", 212 PPI, 24 рівня регулювання яскравості
Процесор: 4-ядерний Allwinner (1.8 ГГц)
Оперативна пам'ять: 1 ГБ
Вбудована пам'ять: 16 ГБ
Бездротове з'єднання: Wi-Fi (2.4 ГГц), Bluetooth 4.0
Вхідна напруга: 5 В ⎓ 1.5 А
Ємність акумулятора: 1800 мАг
ОС: Android 8.1
Розмір: 159.2 x 116 x 8.3 мм
Вага: 178 г