Електрошвабра Xiaomi SWDK DD1 White

Зручна рукоятка з кнопкою управління

Електрошвабра SWDK DD1 має нахилену рукоятку для зручності захоплення і в цілому досить ергономічний дизайн. Полотер має тільки одну круглу кнопку для включення/відключення пристрою і вбудований перемикач в формі дуги, що робить її дуже зручною у використанні навіть для дітей.

Окремі ємності для чистої та брудної води

Електрошвабра обладнана спринклерним розприскувачем, вбудованим баком для чистої води ємністю 400 мл і додатковим баком для брудної води ємністю 250 мл, який можна знімати та чистити.

Передбачена в SWDK DD1 підтримка вологого прибирання дозволяє видалити не тільки сліди від взуття на підлозі, але і різні плями, такі як пил, сміття, сік, суп, крихти і так далі. Крім того, головка щітки обертається зі швидкістю 400 об/хв і повністю торкається поверхні підлоги для глибокого видалення плям.

Низький рівень шуму, ніби швабра шепоче вам

Застосування технології шумозаглушення дозволило знизити рівень шуму при роботі електрошвабри до 65 дБ.

Прибирання сміття по краях стін

Квадратна конструкція обертового вузла натирача може ідеально підходити до поверхні стіни. Це дозволить видалити частинки сміття, які скупчилися по краях стін і навести чистоту в кожному куточку кімнати.

До 45 хвилин прибирання без підзарядки

Як бездротова електрична швабра, вона дуже зручна у використанні. Вбудована батарея ємністю 2200 мАг може забезпечити роботу SWDK DD1 протягом 45 хвилин. Крім того, швабра має світлодіодний індикатор для наочного контролю над рівнем заряду підлогонатирача.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Електрошвабра
Бренд: SWDK
Модель: DD1
Номінальний струм: 3.2 А
Швидкість обертання щітки: 380 ± 10% об/хв
Робочий шум: 65 дБ
Ємність для чистої води: 400 мл
Ємність для брудної води: 250 мл
Акумулятор: Номінальна ємність 2200 мАг
Тривалість зарядки: Близько 3 годин
Тривалість роботи: Близько 45 хвилин
Розмір: 304 x 250 x 1220 мм
Вага: 2.5 кг
Колір: Бцлий