Електровелосипед Xiaomi HIMO Z14

Довгий час автономної роботи

У електровелосипеді Z14 використовується знімна літієва батарея великої місткості 18650, в той же час з інтелектуальною технологією енергозбереження та системою управління батареями BMS, інтелектуальним моніторингом, управлінням та обслуговуванням кожного блоку батареї.

2 версії велосипеда

Є дві версії 48V-12Ah і 48V-15Ah, які можна вільно збирати відповідно до ваших потреб в поїздках і можуть забезпечити запас ходу на електротязі від 60 до 75 км. Порив енергії дозволяє розпрощатися з пробками і пуститися в дорогу за вітром.

*У повністю зарядженому стані акумулятора, при температурі навколишнього середовища 25 °C, без вітру, при навантаженні 70 кг і середній швидкості 15 км/год на рівних дорогах. Фактичний пробіг буде залежати від дорожніх умов, температури і т.ін.

Пікова потужність двигуна може вільно справлятися з ухилом

Електричний велосипед Z14 оснащений потужним безщітковим двигуном постійного струму потужністю 350 Вт, швидким збільшенням швидкості та простим управлінням.

Висока ефективність перетворення енергії 85% і постійний високий вихідний крутний момент додатково збільшують термін служби батареї.

Ефективна гальмівна система

Електровелосипед Z14 оснащений дводисковою гальмівною системою з простим зовнішнім виглядом, стабільним гальмуванням, м'яким і чутливим управлінням, легким контролем гальмівного зусилля та можливістю зупинки.

Професійні шини CST

У той же час були обрані професійні шини для електромобілів CST з високою зносостійкістю і чудовим зчепленням. Малюнок протектора має подвійний ефект: зменшення тертя та запобігання бічного ковзання, а також гравірований широкий та глибокий малюнок, який може поліпшити керованість при водінні на мокрій та слизькій дорозі в дощові дні.

Високоміцна легка рама

Корпус з алюмінієвого сплаву має легкий вага і відрізняється високою міцністю та має більш тривалий термін служби.

Адаптивна система водіння з підсилювачем потужності

Потужна функція посилення потужності реалізує електричне адаптивне перемикання з підсилювачем і спрощує управління.

Немає необхідності в кнопці перемикання передач. Вихідна потужність автоматично розподіляється відповідно до рухом педалей і станом використання ручки.

Зручна амортизуюча конструкція

Сидіння велосипеда Z14, виготовлене з високоякісного пінополіуретану, м'яке і зручне, що робить їзду на ній більш комфортною протягом тривалого часу.

Підсідельна труба є амортизуючою, а завдяки легкій та міцній рамі вона може плавно і безпечно пересуватися навіть по нерівній дорозі.

Ручка з нейлону

Середня складка рами оснащена високоміцною нейлоновою ручкою, унікальної конструкції, яка зручна та не впливає на відчуття від їзди.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Складаний електричний велосипед
Бренд: HIMO
Модель: Z14
Міжосьова відстань між передніми та задніми колесами: 920 мм
Максимальна розрахункова швидкість: ≤ 25 км/год
Пробіг: ~ 75 ~ 90 км (в залежності від швидкості, дорожнього покриття, ваги користувача і т.ін.)
Споживана потужність на сотню кілометрів: 1.5 кВт • год / 100 км
Вантажопідйомність: ≤ 100 кг
Акумулятор: Літій-іонний акумулятор
Ємність: 15 Аг
Номінальна напруга 48 В
Двигун: Безщітковий двигун постійного струму
Номінальна потужність 350 Вт
Номінальна швидкість 370 об / хв
Номінальна напруга 48 В
Захист від зниженої напруги: 41 ± 2 В
Захист від перевантаження по струму: 15 ± 2А
Вага: 25.3 кг
Колір: Білий
Розмір: