Фен Xiaomi Dyson Supersonic (HD03) Black/Violet

Фен Dyson HD03, оснащений потужним цифровим двигуном, інтуїтивно зрозумілим управлінням нагріванням і декількома насадками, являє собою практичний та універсальний варіант для легкої сушки і укладання волосся.

Згладжуюча насадка

За допомогою згладжуючої насадки, ви зможете сушити волосся контрольованим потоком повітря, щоб надати волоссю природну красу.

Покращений дифузор

Покращена дифузія та подовжені зубці, допоможуть вам вирішити проблему кучерявого волосся, зробити стилізовану укладку до свята і особливої ​​події.

Насадка Gentle Air

До фену Dyson HD03 ще додається насадка Gentle Air, яка підходить для догляду за тонкими волоссям і чутливою ​​шкірою голови, оскільки легкий та прохолодний потік повітря забезпечує дбайливу сушку тендітного волосся.

4 режими нагріву

У фені Dyson HD03 передбачено 4 режими нагріву, таких як, швидка сушка/укладання (100 °C), базова сушка (80 °C), дифузія/холодна сушка (60 °C) і легка прохолода (28 °C), який відмінно підходить для фіксації волосся після укладання.

Магнітні насадки

Всі насадки надійно фіксуються за допомогою магнітного кріплення. Вони легко встановлюються і можуть обертатися користувачем, безпосередньо в процесі укладання.

Потужний цифровий двигун

Використовуваний в даній моделі фена цифровий двигун, може робити до 110 тисяч об/хв і нагнітати до підсилювача близько 13 літрів повітря щосекунди.

Технологія Air Multiplier

Застосування технології посилення повітряного потоку, дозволила створити активний потік повітря для більш швидкого процесу сушіння волосся.

Контрольований нагрів

Автоматичні вимірювання температури повітря, дозволяє інтелектуальній системі фена швидко регулювати рівень нагріву і тим самим запобігати пошкодженню волосся.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Фен
Бренд: Dyson Cyclone
Модель: HD03
Потужність: 1600 Вт
Кількість швидкостей: 3
Кількість температурних режимів: 4
Подача холодного повітря: Є
Петля для підвішування: Є
Довжина мережевого шнура: 1.8 метра
Вага: 560 г