Фен Xiaomi SOOCAS Hair Dryer H3S Van Gogh Green

Фен SOOCAS Hair Dryer H3S дозволяє не тільки швидко і тихо висушити ваше волосся або зробити укладку, а й за допомогою негативних іонів забезпечить додатковий догляд і захист пошкодженого волосся та шкіри голови.

Малюнок "Дика Роза" Вінсента Ван Гога

Роботи Ван Гога, пов'язані з цим продуктом (зокрема малюнок "Дика Роза"), в даний час зібрані в Музеї Ван Гога в Амстердамі, Нідерланди (VAN GOGH MUSEUM). Музей Ван Гога — це музей з найбільшою в світі колекцією творів Ван Гога, де зберігається понад 200 картин олією, 550 ескізів і більше 700 листів.

Знайдіть кращий для вас режим

Регульована температура і швидкість повітряного потоку допоможуть знайти оптимальний саме для вас режим сушки. Потік негативних іонів, що створюється феном, пом'якшує волосся, знімає статичну електрику, роблячи волосся слухняним та гладкими.

Потужний нагрів

Щоб ваше волосся не перегрівалося і не пошкоджувалося, в фені SOOCAS Hair Dryer H3S використовується оптимальна нагрівальна потужність — 1800 Вт, яка дозволяє сушити волосся швидко, але при цьому не палити його.

Алюмінієвий корпус

На відміну від інших фенів, в SOOCAS Hair Dryer H3S використовується корпус, виготовлений з алюмінієвого сплаву. Це дозволяє знизити температуру фена при роботі, захищає його внутрішні деталі від перегріву, а також підвищує механічну міцність пристрою. При цьому повітря, що виходить з фена, також не перегрівається і не пошкоджує ваше волосся.

Низький аеродинамічний профіль

Секрет продуктивності фена полягає не в температурі повітряного струменя, а в кількості повітря, який проходить через нього за одиницю часу. Тому фен SOOCAS Hair Dryer H3S має продуману аеродинамічну схему, що містить також великий вентилятор і потужний двигун. Це дозволяє знижувати шум повітря і кількість обертів двигуна, але при цьому дуже швидко і якісно сушити ваше волосся.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Фен
Бренд: SOOCAS
Модель: H3S
Номінальний вхід: 220 В ~ 50 Гц
Потужність: 1800 Вт
Колір: Зелений