Гарнітура QCY T5PRO Bluetooth Black

Удосконалена Bluetooth-гарнітура від QCY

Слідом за успіхом попередніх поколінь виробник зосередив увагу на розробці Bluetooth-гарнітури True Wireless QCY T5 Pro.

Зокрема, помітною перевагою цієї версії є зміна звукових ефектів з низькою затримкою, технологія металевої діафрагми для забезпечення стабільного та плавної якості звуку, на додаток до цього, надзвичайно зручна підтримка бездротової зарядки, обіцяє доставити користувачам масу приємних звукових вражень.

Стильний дизайн. 3 набори амбушюр.

Bluetooth-навушники QCY T5 Pro не тільки мають гладкий дизайн, аналогічний своїм попередникам, а й залучають користувачів своїм маленьким, гнучким, але настільки ж розкішним зовнішнім виглядом.

Зокрема, гарнітура з унікальним дизайном «в вусі», хорошою звукоізоляцією і надлегкою вагою всього 4.3 г дає користувачам відчуття комфорту і міцності при використанні протягом тривалого часу.

Крім того, QCY також оснащений 3 наборами насадок з навушниками різних розмірів, які користувачі можуть вільно вибирати на свій розсуд.

Розумне управління

Ви можете управляти гарнітурою за допомогою дуже зручного сенсорного управління для припинення / відтворення музики, прийому / відхилення викликів, запуску голосового помічника.

Більш того, пристрій також може визначати статус використання користувачем. Зокрема, навушники вимикають музику, коли ви виймаєте їх з вуха, або продовжують відтворення музики, коли ви їх носите.

Управління через додаток

Крім того, QCY T5 Pro також підтримує підключення до додатків, щоб допомогти користувачам управляти навушниками найбільш простим способом.

За допомогою цієї програми ви можете налаштувати підключення гарнітури автоматично або вручну, змінити деякі налаштування за замовчуванням, контролювати ємність акумулятора і підтримувати деякі популярні віртуальні помічники, такі як Amazon Alexa, Apple Siri і Google Assistant.

Сучасна технологія Bluetooth 5.0. Стабільна передача звуку.

Навушники QCY T5 Pro також обладнані Bluetooth 5.0 з хорошою швидкістю передачі сигналу для більш стабільної та плавної передачі звуку.

Крім того, гарнітура True Wireless T5 Pro також підтримує ігровий режим з низькою затримкою, всього близько 65 мс, щоб синхронізувати звук з відео, тим самим забезпечуючи багато відмінних звукових вражень для користувачів під час прослуховування музики та ігор.

Крім того, у пристрої також застосовується технологія металевої діафрагми, щоб забезпечити кращу якість звуку і менше спотворень, ніж в діафрагмі, виконаної у формі пружини.

До 35 годин використання без підзарядки

Bluetooth-гарнітура QCY T5 Pro оснащена зарядним чохлом з великою ємністю 600 мАг, здатним підтримувати 5-6-кратну зарядку обох навушників, що досить зручно.

З кожною повною зарядкою гарнітури ви можете з комфортом використовувати її для відтворення музики, дзвінків і т.ін. протягом 4-5 годин. Час використання гарнітури може досягати 35 годин, при використанні зарядного чохла.

Водостійка конструкція

Ця бездротова гарнітура також має стандарт водонепроникності IPX5, що забезпечує їй надійний захист від бризок води і поту.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Гарнітура
Бренд: QCY
Модель: T5 PRO
Бездротове підключення: Bluetooth 5.0
Протокол Bluetooth: HFP / HSP / A2DP / AVRCP / AAC / SBC
Відстань підключення: 10 м
Сумісність з: iOS / Android / Windows
Додаток підтримує: Android версії 5.1 і вище
Водонепроникність: IPX5
Ємність акумулятора: 600 мАг (перезаряджається 5-6 разів)
Тривалість роботи в режимі програвання музики: Близько 4-5 годин
Час прослуховування: Близько 4 годин
Примітка: Будь ласка, використовуйте зарядний пристрій нижче 5 В 2.1A для зарядки зарядного відсіку, не використовуйте швидку зарядку, зарядку зі спалахом та інше обладнання.
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати