Годинник механічний Xiaomi TwentySeventeen Sunrise 41mm Gold

Обладнаний пристроєм контролю швидкості

У годиннику TwentySeventeen Sunrise з 12-годинним циферблатом використовується пристрій контролю швидкості, що має назву «турбійон». У 1795 році Луї Бреге винайшов свого роду збірку управління швидкістю годинника, що поєднує в собі елементи управління спуском.

При цьому обертання з постійною швидкістю знижує вплив сили тяжіння до дуже низького рівня, а це в значній мірі забезпечує точність годинника.

Дизайн в стилі «Забороненого міста»

Натхненням для створення даної моделі годинника стало «Заборонене місто» засноване 600 років тому, в 1420 році. Саме на цьому моменті зроблений особливий ​​акцент, який і відображений на тильній частині наручних годинників.

Годинниковий механізм прикрашений безліччю декоративних візерунків пишних квітів, а також інкрустований справжніми діамантами, які відображають стиль колекцій музею «Заборонене місто».

Бічна поверхня корпусу годинника викарбувана з декоративним рельєфним малюнком у вигляді скелі.

Скло на передній і задній частині годинника виконане з штучного сапфірового матеріалу. Матеріал прозорий з обох сторін, а переднє скло відполіроване та зігнуте.

Подвійна пружина для накопичення енергії

У годиннику TwentySeventeen Sunrise використовується автоподзавод з подвійною пружиною для накопичення енергії, що забезпечить тривалий час автономної роботи (до 72 годин).

Вологозахист

Крім того, корпус годинника має вологозахищену конструкцію від короткочасного впливу бризок прісної води.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Чоловічий механічний годинник
Бренд: TwentySeventeen
Діаметр годинника: 41 мм
Довжина годинника: 265 мм
Ширина ремінця: 21 мм
Товщина корпусу: 12 мм
Механізм: Турбійон (ручний)
Водонепроникний рівень: 5ATM (захищені від незначного попадання води. Повністю занурювати в воду їх не можна. Крім того, рекомендується уникати спрямованого водяного струменя)
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
Матеріал лінзи: Синтетичний сапфір
Матеріал ремінця: Коров'яча шкіра
Вага: 88 г
Колір: Золотий