Гребінець для стерилізації домашніх тварин Xiaomi CARNO (RJ821) White

Гребінець, масажер і стерилізатор

Гребінець CARNO RJ821 може використовуватися для масування шкіри, розчісування шерсті домашніх тварин, а також для стерилізації від мікробів і бактерій.

Застосування гребінця з функцією стерилізації 2-3 рази в тиждень, по 10 до 15 хвилин, дозволить очистити шерсть собаки чи кішки від хвороботворних мікроорганізмів.

Міцна конструкція. Інтуїтивно зрозуміле управління.

Гребінець CARNO довжиною 9 см, має міцну конструкцію з використанням алюмінієвого матеріалу. На корпусі пристрою передбачена всього одна кругла кнопка, утримуючи яку ви зможете активувати його роботу.

Cвітлова індикація

Гребінець має індикатор, який вказує на те, що він працює і допомагає користувачеві розрізнити поточний стан живлення за кольором світлового кільця. Зелений індикатор вказує на те, що потужності достатньо, а червоний – інформує про необхідність заповнити заряд акумулятора.

Ефективне видалення бактерій, вірусів і запахів від домашніх тварин

Після запуску гребінця в роботу озон швидко генерується озоновим керамічним чіпом, завдяки сильним окислювальним та каталітичним властивостям газоподібного озону, він може дисоціювати та денатурувати білки бактерій, грибків і вірусів, знижувати активність ферментів і нуклеїнових кислот, а також досягати бактерицидних і антибактеріальних ефектів.

Крім того, оскільки озон може реагувати з газоподібним аміаком, він може швидко генерувати нешкідливий газ, поглинати газоподібний аміак і ефективно видаляти запахи від домашніх тварин.

Масажна голівка

Гребінець для домашніх тварин CARNO RJ821 обладнаний масажною головкою, яка може безпосередньо торкатися епідермісу домашньої тварини для досягнення ефекту масажу.

До 15 днів роботи без підзарядки

У гребінець CARNO RJ821 інтегрований акумулятор ємністю 300 мАг і інтерфейс зарядки USB Type-C. При частоті використання 2 рази в тиждень по 10 хвилин, заряду акумулятора може вистачить приблизно на 15 днів використання гребінця з функцією стерилізації.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Гребінець для стерилізації домашніх тварин
Бренд: CARNO
Модель: RJ821
Матеріал: АБС-пластик
Тривалість роботи в режимі очікування: До 168 ч
Розмір: 220 x 40 мм
Колір: Білий