Інтелектуальний коректор постави Xiaomi Hipee P1 Black

Професійний коректор постави

Майстер корекції постави Hipee P1 за допомогою інтелектуальних датчиків, відстежує в реальному часі неправильні пози, такі як горб, підняті та опущені плечі.

У той же час за допомогою цікавих соматосенсорних вправ і професійних курсів з навчання поставі, коректор постави Hipee P1 допоможе розвинути правильні звички постави та зберегти здоров'я вашої спини.

Відображення змін пози в реальному часі

Коли хребет людини відхиляється від діапазону правильної пози в 5-20°, модуль корекції постави подає безшумне нагадування про вібрації до тих пір, поки правильна постава не буде відновлена.

Зміна постави також буде відображатися в аплеті WeChat в режимі реального часу. Коли постава перевищує встановлений кут, з'являється червона цифра.

Інтелектуальний алгоритм SmartPoseture

Вбудований високоточний чіп датчика руху та інтелектуальний алгоритм розпізнавання пози точно фіксують рухи, нагадування про становище в реальному часі та коригують пози в різних сценаріях, таких як сидіння, нахили, написання листа, стояння.

У той же час включається функція розпізнавання, тому такі ситуації, як згинання та зав'язування взуття та миття рук, не порушуються, а моніторинг в реальному часі не заважає нормальній діяльності.

Поза також може бути «індивідуально налаштована»

У всіх різні пози, звички та життєві сценарії. Він підтримує індивідуальне налаштування, нагадуючи кут, режим вібрації, час затримки та налаштовуючи ідеальний режим, який вам підходить.

Підключіть аплет WeChat через Bluetooth, здійснюйте управління однією кнопкою та користуйтеся налаштуваннями за запитом.

Професійний курс навчання поставі

Спеціально для шиї, спини, талії та інших основних частин, індивідуальні інтерактивні тренувальні курси, щоденні цілеспрямовані вправи, зміцнюють м'язову пам'ять, зміцнюють слабкі м'язи, покращують поставу від коренів і дозволяють вам перейти від звичного сутулого положення до природного вертикальному!

Інноваційний дизайн

Ергономічний дизайн коректора постави Hipee P1 ламає традиційну форму корсета для корекції постави, дозволяючи легко надягати, знімати та носити його, не чуючи скутості.

Hipee P1 виготовлений із силіконового каучуку. Він м'який та еластичний і приємний для шкіри. Цей матеріал пройшов сертифікацію якості FDA США і є безпечним і надійним.

Рекомендації

  1. Hipee P1 рекомендується користувачам старше 3 років.
  2. При першому використанні рекомендується спочатку повністю зарядити пристрій.
  3. Це пристрій необхідно носити близько до тіла. Носіння його через одяг може привести до неточних даних.
  4. Уникайте потрапляння прямих сонячних променів, зберігайте в вентильованому приміщенні.
  5. Тримайте Hipee P1 далеко від нагрівальних приладів і відкритого вогню.
  6. Будь ласка, не змінюйте та не ремонтуйте його в приватному порядку. Якщо потрібен ремонт пристрою, зверніться в службу післяпродажного обслуговування.
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Інтелектуальний коректор постави
Бренд: HiPee
Модель: Доросла
Номінальний вхід: 5В 1A
Режим зв'язку: Bluetooth 4.1 і вище
Тривалість роботи: 90 годин
Тривалість зарядки: Близько 1.5 годин
Температура зберігання / транспортування: -10 °С ~ + 55 °C
Відносна вологість: < 80% відносної вологості без конденсації
Версія програмного забезпечення: Підтримка версії iOS 6.5.8, версія Android 6.5.7
Розмір: 137 x 167 мм
Окружність шиї: 34 〜43 см
Вага: 62 г