Інтерактивна іграшка для котів Xiaomi PETKIT (P650)

  • 12 місяців
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Інтерактивна іграшка для кішок Xiaomi PETKIT Magic Hemisphere Cat Toy (P650)

Кожен кіт справжній мисливець. З інтелектуальною іграшкою Magic Hemisphere ви задовольните інстинктивні потреби вашого вихованця та спонукаєте його до активності. Перишки, що з'являються у випадкових дірочках, обов'язково привернуть увагу вашого вихованця і спонукають його до гри. Іграшка живиться від 4-х батарей типу АА, а її роботу полегшує звуковий супровід, схожий на писк дрібних гризунів, який додатково привертає увагу кішки. (звук можна вимкнути)

Розумний дизайн - чудова забава
Пристрій зручний і компактний, має 6 рівномірно розподілених отворів, з яких завдяки вдосконаленому алгоритму випадковим чином вискакує перо. Перш ніж ваш кіт встигає його зловити, воно зникає і з'являється в іншому місці, спонукаючи його до полювання і надовго забезпечуючи його розвагою.

Змінне пір'я
Іграшка оснащена двома імпортними, натуральними пір'ям індички. Вони м'які і дуже приємні на дотик. Для них також характерне гарне, барвисте забарвлення. Завдяки їм Xiaomi PETKIT Magic Hemisphere Cat Toy (P650) не тільки чудово виглядає, а й привертає увагу вашої кішки. Пір'я змінне і безпечне у використанні - вам не потрібно турбуватися про свого вихованця.

Управління однією кнопкою
Коротко натисніть кнопку POWER на корпусі, щоб увімкнути або вимкнути іграшку. Також можна ввімкнути і вимкнути звук натисканням кнопки SOUND. І це все! Увімкніть пристрій і спостерігайте, як ваше кошеня виявляє захованого всередині мисливця, чудово проводячи час. Заміна пір'я також дуже проста і не завдасть вам жодних проблем.

Тип Інтерактивні іграшки
Бренд: Petkit
Розміри 23 х 23 х 9 см
Доставка/Оплата Відправлення замовлень, оформлених до 16.30 у будні дні, здійснюється щодня.
Вага Вага: 0.53 кг
Колір Білий
Призначення Для кішок
Особливості Звуковий супровід
живлення 4 x AA Батарейки
Виробник PETKIT
Матеріал Пластик
Країна реєстрації бренду Китай
Країна-виробник товару Китай
Артикул P650