IP Камера iMi Xiaobai Smart Camera PTZ (CMSXJ25A)

Призначена для роботи на вулиці

Корпус камери спостереження N1 має пилозахисну та водонепроникну конструкцію IP66, яка ефективно запобігає проникненню пилу і захист від сильних водяних струменів. Таким чином, камера може нормально працювати в екстремальних погодних умовах, таких як сильний дощ, вітер, сніг, спекотне сонце, пісок і пил.

Широкий кут огляду

PTZ IP-камера N1 оснащена має широкий кут огляду 110° і підтримує можливістю повороту на 270 градусів. Крім того, користувачі можуть використовувати додаток на смартфоні для віддаленого управління камерою по горизонталі або вибрати послідовне обертання в автоматичному режимі запису.

Хороша якість відео

Камера IMILAB N1 може записувати відео Full HD 1080P і робити 2-мегапіксельні знімки, щоб забезпечити чітке та реалістичне якість кожного кадру. Крім того, камера обладнана системою з 10 інфрачервоних ламп для якісної зйомки в умовах недостатньої освітленості.

Технологія точного виявлення руху

IP-камера оснащена алгоритмом штучного інтелекту AI, який дозволяє краще аналізувати та ідентифікувати людей, уникати помилкових тривог через літаючих комах, домашніх тварин або зміни освітленості навколишнього середовища. Крім того, камера здатна записувати та відправляти 10-секундне відео-попередження, при виявленні підозрілих рухів.

Підтримка двосторонніх голосових викликів

IMILAB PTZ N1 оснащена потужними динаміками з високочутливими мікрофонами та діапазоном розпізнавання голосу до 5 м, що дозволить вам спілкуватися з близькими, які залишилися вдома.

Стабільне з'єднання. Зберігання даних на карті пам'яті.

Особливістю камери відеоспостереження PTZ N1 є наявність порту LAN, який забезпечує стабільне з'єднання на додаток до стандартного з'єднанню Wi-Fi. PTZ N1 може зберігати дані на карту пам'яті microSD об'ємом до 64 ГБ.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: IP Камера
Бренд: iMi
Модель: CMSXJ25A
Кут огляду: 110°
Можливість повороту: На 270°
Роздільна здатність: 1920 х 1080
Діафрагма: F1.6
Вхідна потужність: 12 В ⎓ 1A
Робоча температура: Від -20 °C до 60 °C
Кодування відео: H.265
Бездротове з'єднання: Wi-Fi IEEE 802.11 b / g / n 2.4 ГГц
Дротове з'єднання: 1 ↑ 10 / 100M адаптивний мережевий порт
Підтримувані ОС: Android 4.4 или iOS 9.0 и выше
Розміри: 117 х 116 мм