Кишеньковий фотопринтер Xiaomi White

Кишеньковий принтер Xiaomi завдяки механізму друку ZINK без чорнила, швидкому підключенню і ряду нових функцій, стане відмінним вибором для сучасного користувача.

Портативний дизайн

З розмірами 124 x 85 x 24.6 мм і вагою всього 181 г, ви можете легко брати принтер з собою. Крім того, корпус пристрою виготовлений з ABS пластику і висококласного вогнестійкого полікарбонату. Розкішний білий колір підвищує естетику цього пристрою.

Технологія фотодруку без чорнила ZINK

Відмінною особливістю цього бездротового фотопринтера Xiaomi є використання технології друку без чорнила ZINK. Зокрема, забарвлені кристали будуть вбудовані безпосередньо в папір для друку без чорнила, а друкуюча головка буде нагрівати фотопапір. Всього за 45 секунд ви можете швидко надрукувати фотографію з реалістичними та чіткими кольорами.

Відмінна якість фото

Фотопапір ZINK має високу в'язкість, краще зберігає колір, безпечніше, а також дає більш чіткі та реалістичні зображення. Надруковане зображення має роздільну здатність 313 x 400 точок на дюйм з чистими, насиченими, природними кольорами, як на пейзажних, так і на портретних фотографіях. Крім того, лоток для паперу виконаний у вигляді слайду, так що буде легше зібрати папір для друку в принтер.

Швидке підключення, сучасні технології

Міні-принтер Xiaomi використовує сучасне стабільне та швидке з'єднання Bluetooth 5.0, підтримує одночасне підключення до 3-х пристроїв і друкує послідовно. Крім того, принтер підтримує роботу з розумним додатком, де ви зможете редагувати фотографії, скористатися фільтрами і т.ін.

Функція AR

На додаток до фотодруку принтер підтримує безліч цікавих функцій, таких як зображення AR і голосові зображення. Спеціальна функція AR дозволяє робити фотографії або завантажувати їх, а потім ви можете використовувати додаток Smart для перегляду інтерактивних віртуальних фотографій AR, які до того ж можуть супроводжуватися 15 секундним голосовим повідомленням.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Кишеньковий принтер
Бренд: Mi
Модель: XMKDDYJHT01
Технологія друку: Термічна (ZINK)
Роздільна здатність фото: 313 x 400 точок на дюйм
Розмір друку: 2 х 3 дюйми (50 х 76 мм)
Швидкість друку: 45 секунд / фото
Ємність лотка паперу: 10 аркушів
Підтримувані формати: JPEG, PNG
Підтримка системи: Android 4.1 або iOS 9.0 і вище
Бездротове з'єднання: Bluetooth 5.0 BLE
Номінальна напруга: 7.4 В
Ємність акумулятора: 500 мАг
Тривалість роботи: Вистачає приблизно, щоб роздрукувати близько 20 фотографій
Інтерфейс зарядки: Micro-USB
Розміри: 124 х 85 х 24.6 мм
Вага: 181 г
Комплектація: Фотопринтер, USB-кабель, фотопапір (5 листів), інструкція