Кофта Xiaomi Mitown Flying type elastic jacket men's models Blue S

  • Синій
  • 14 днів

Стильна толстовка з капюшоном

Дуже стильна кофта з капюшоном і довгим рукавом виконана з жаккардової тканини. Мозаїчний жаккард з бічними смужками, а також ідеально зроблені, практично непомітні шви - забезпечують чудовий вид витонченого балахона. Вельми зручні кромки манжета щільно прилягають до руки не обмежуючи вашу рухливість.

Застосування французької високоеластичної пряжі, сприяє чудовому повітрообміну та теплоізоляції, що дозволить відчувати себе комфортно при різних погодних умовах.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Стильний дизайн

Інноваційна пряжа

Застосування інноваційної пряжі з пористою структурою, сприяє прекрасному повітрообміну, зберігаючи при цьому чудові теплові характеристики. Особливе плетіння худі MITOWN, забезпечує високий рівень теплоізоляції та комфорту при негоді, формуючи різноманітну контрастну текстуру, яка додає приємного візуального ефекту.

Кофта MITOWN Flying type elastic jacket men's models в двох кольорах

Жакардова тканина

Щільний та еластичний матеріал

Манжети, нижній краї, кишені, капюшон - зіткані з натуральної жаккардовой пряжі. Жакардова тканина має масу якісних характеристик, які забезпечать тривалий процес носіння стильною толстовки MITOWN. Нитки жаккардової тканини перекручуються та переплітаються між собою забезпечуючи високу щільність матеріалу, що сприяє його стійкості до деформацій. Крім того, даний матеріал не витягується і він «невибагливий» в догляді.

Кофта MITOWN Flying type elastic jacket men's models кишеня і шов

Особливе плетіння

Високі показники еластичності матеріалу

Застосування особливих технологій плетіння, дозволило добитися високих показників еластичності готового виробу, що сприяє більш рівномірному та вільному розтягуванню тканини, без зміни форми. Це безперечно підкреслює той факт, що толстовка MITOWN збереже свій первісний стильний вигляд на тривалий час.

Кофта MITOWN Flying type elastic jacket men's models особливості плетіння

Максимальний комфорт

Простий догляд за якісною тканиною

Так як в кофті MITOWN застосовується незначна кількість відтінків тканини, які утворюють настільки витончений візерунок, за нею досить просто доглядати (прати, прасувати). При її пранні рекомендується застосовувати низькотемпературні режими та якісні порошки, які не містять відбілюючих речовин або спеціальних добавок. Гладити - з вивороту.

Кофта MITOWN Flying type elastic jacket men's models повітрообмін і волога

Чудовий повітрообмін

Завдяки гарному повітрообміну в MITOWN Flying type, ви будете почувати себе максимально комфортно при різних погодних умовах.

Кофта MITOWN Flying type elastic jacket men's models моделі і кольори

Фірмова застібка-блискавка YKK

Фірмова застібка виконана світовим лідером з виробництва застібок-блискавок - компанією YKK, що гарантує її якість та надійність.

Кофта MITOWN Flying type elastic jacket men's models елементи

Манжети, кишені та капюшон

Завдяки особливому дизайну та вражаючим характеристикам еластичності, кромка манжета щільно прилягає до руки і при цьому не сковує рухи. Дві зручні бічні кишені досить місткі. У них ви можете розмістити портмоне, смартфон і т.ін. Капюшон буде корисний при негоді. Якщо раптово почало дощити або піднявся сильний вітер - просто надягніть капюшон і ви будете почувати себе значно комфортніше.

Кофта MITOWN Flying type elastic jacket men's models хлопець в кофті

Кофта MITOWN Flying type elastic jacket men's models таблиця розмірів

Тип: Кофта/толстовка
Бренд: Mitown
Матеріал: Жаккард
Модель: Чоловіча
Розмір: S
Колір: Синій
Додатково: Зазначені розміри можуть відрізнятися на 1-2 см