Колекційна модель Metal Time Amusement Ride MT033

  • 12 місяців

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Колесо огляду було винайдено Джорджем У. Г. Феррісом-молодшим. Він збудував перше колесо для Всесвітньої виставки 1893 року в Чикаго, штат Іллінойс. Ферріс володів компанією, яка займалася випробуванням заліза та сталі для залізниць та мостів. Він використав свої знання про конструкційну сталь, щоб спроектувати сталеву конструкцію, яка мала вразити відвідувачів ярмарку. Перше колесо Ферріса підтримувалося двома сталевими вежами висотою 140 футів, між якими була вісь довжиною 45 футів. Діаметр колеса складав 250 футів, у ньому було 36 дерев'яних вагонів, кожен із яких вміщував до 60 осіб. Воно висвітлювалося 3000 новими лампочками Томаса Едісона. Перше колесо огляду мало величезний успіх і вважалося дивом інженерної думки.
.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

ІСТОРІЯ ПРОТОТИПУ

Сонячний день. Уся сім'я у зборі. Ви стрибаєте в кабіну, прикріплену до величезного сталевого колеса. Пара хвилин — і ви вже летите над містом, впізнаючи звичні будинки та вулиці зі звично не баченого ракурсу.

Metal Time Amusement Ride MT033 прототип

Багато людей можуть описати свій перший досвід повітряної прогулянки на оглядовому колесі. Це досягнення людського розуму дозволило людям побачити світ із висоти пташиного польоту за десять років до того, як було піднято в повітря літак братів Райт.

Metal Time Amusement Ride MT033 параметри

Американський інженер Джордж Ферріс винайшов колесо огляду, намагаючись перевершити всесвітню славу Густава Ейфеля. Якоюсь мірою йому це вдалося. І вежа, і колесо названі своїми іменами, і коліс, на відміну від вежі, було збудовано багато тисяч. Зараз це дуже поширена визначна пам'ятка і водночас досконала інженерна споруда. Тому для кожного любителя дизайну збірка колеса огляду стане непростим випробуванням.

Модель для самостійного складання "Amusement Ride" від "Metal Time" змусить вас серйозно освіжити навички роботи руками. Безліч деталей, розмір і складність конструкції моделі, взаємозалежність різних фрагментів колеса вимагатимуть виняткової уважності, чіткості рухів та технічної сміливості.

Але результат буде вартувати всі витрачені зусилля. Витончена, блискуча гранями деталей з нержавіючої сталі конструкція, зібрана без жодного болта або краплі клею, змусить вас пишатися собою. Не говорячи вже про захоплення близьких та друзів, які побачать цю модель на вашому столі.

На такий ефект розраховували творці моделі "Amusement Ride", інженери та дизайнери "Metal Time".

Metal Time Amusement Ride MT033 зібрана модель

ОСОБЛИВОСТІ, ПЕРЕВАГИ

Модель "Amusement Ride" складається із системи концентричних коліс із трьома видами спиць, демонстраційного стенду та вісімнадцяти кабінок. Під час обертання положення кабінок не змінюється завдяки нижній частині, як у справжніх коліс огляду.

Metal Time Amusement Ride MT033 колесо огляду

Завдяки платформі "Amusement Ride" стійкий. Навіть за високої швидкості обертання може зберігати своє положення. Єдина умова для цього – рівна горизонтальна поверхня.

Крім технічної творчості, спектр застосування моделі дуже широкий. Вона може стати чудовою іграшкою для дітей. Колесо стане центральною визначною пам'яткою дитячого розважального парку. У кабінках дитина зможе "катати" маленьких ляльок та дивувати своїх друзів реалістичним доповненням до моделі міста.

Дорослі можуть використовувати модель "Колесо огляду" для створення інсталяцій або макетів для презентації містобудівних проектів або парків розваг.

Перебуваючи на робочому столі, модель "Amusement Ride" зможе розрядити робочу обстановку. Адже варто покрутити колесо, і відблиски світла на сталевих гранях допоможуть відволіктися і дати очам відпочити не гірше блискучих кульок на столах психологів.

Metal Time Amusement Ride MT033 фото моделі

Для цього вам не доведеться докладати зусиль, адже модель оснащена електродвигуном, який забезпечить безперервне та рівномірне обертання колеса. Крім того, "Amusement Ride" - це гарний елемент декору, який доречно виглядатиме в будь-якому інтер'єрі.

Як і всі набори моделей для самостійного складання "Metal Time", модель "Amusement Ride" була створена з екологічно чистої нержавіючої сталі, яка використовується в харчовій промисловості та допущена до виробництва товарів народного споживання та іграшок. Точний розкрій комплекту виключає можливість порізів у процесі збирання. Деталі точно підігнані один до одного та не створять проблем при з'єднанні.

Metal Time Amusement Ride MT033 вигляд моделі

Приємні тактильні відчуття, міцність та естетика матового металу вигідно відрізняють сталеві деталі від дерев'яних чи пластикових, які використовуються в інших наборах конструкторів. Зручне плоске пакування з екологічно чистого переробленого картону поєднує компактність і естетику статусного подарунка.

Кожен покупець моделі "Metal Time" отримує клубний значок, листівку подяки та унікальний номер, присвоєний кожній моделі. Вступ до клубу "Metal Time"відкриває додаткові можливості для кожного покупця.

Metal Time Amusement Ride MT033 комплектація

Тип:

Колекційна модель

Бренд: Metal Time
Модель:

MT033

Кількість деталей:

63 шт

Рівень складності, від 1 до 8:

3

Час на складання (у середньому):

6 годин

Розмір моделі (см):

19×17×7

Розмір моделі, дюйми:

7.48×6.69×2.76

Комплектація:

Стальні пластини 3 шт

Плоскогубці

Напильник

Перчатки для складання

Полірувальна тканина

Значок колекціонера

Клубні наклейки