Колекційна модель Metal Time Object 430 MT065 (World of Tanks)

  • 12 місяців

Доставка

У магазині.
Безкоштовно
Доставити додому.
Завтра та пізніше

Прототип цього середнього танка розробляли з 1953 до 1957 року для заміни Т-54. Було виготовлено кілька прототипів. Пізніше радянська влада захотіла отримати танк з більшою ядерною живучістю і вогневою міццю. У результаті в 1961 році проєкт було припинено, і було ухвалено рішення про розробку "Об'єкта 432".

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

ІСТОРІЯ ПРОТОТИПУ

Після підбиття підсумків Другої світової війни та аналізу ефективності всіх видів озброєнь радянський уряд задумався про необхідність модернізації парку бронетехніки. Перш за все, була потрібна заміна середнього танка Т-54, яка відповідала б сучасним реаліям. Тому 1953 року було розпочато новий танковий проєкт, який отримав загальну назву "Об'єкт 430". Під цією назвою було розроблено кілька модифікацій бойової машини, які згодом стали основою для розробки "Т-64".

"Об'єкт 430" прототип

В "Об'єкті 430" зміни торкнулися розташування і конфігурації двигуна і всього моторно-трансмісійного відділення. Двигун був розташований поперек напрямку руху в кормовому відсіку, що дало змогу розширити внутрішній простір для екіпажу з 4 осіб і боєприпасів.

Характерною формою танка була напівсферична башта з 248-мм бронею в передній частині і гніздом для основного знаряддя - 100-мм гармати Д-54ТС. Передбачалося також встановлення 14,5-мм зенітного кулемета КПВТ.

"Об'єкт 430" вигляд

"Об'єкт 430" у пізніх модифікаціях успішно пройшов випробування, проте не показав істотної переваги над застарілим "Т-54". У 1961 році проєкт було зупинено. Вдалі інженерні рішення були сприйняті "Об'єктом 432", який у підсумку перетворився на серійний "Т-64".

"Об'єкт 430" башня

ОСОБЛИВОСТІ, ПЕРЕВАГИ

Проте "Об'єкт 430" був потужною бойовою машиною, за деякими параметрами наближаючись до важких танків. Довгоствольна головна гармата дозволяла вести прицільну стрільбу на великі відстані. Потужна броня захищала екіпаж і боєприпаси навіть від прямого попадання 120-мм гармат. Танк міг розвивати швидкість до 55 км/год на твердій поверхні та долати водні перепони на глибині до 5 метрів (при використанні підводного ходового обладнання).

У популярній MMO-грі "Wargaming" "World of Tanks" "Об'єкт 430" є потужною ударною силою, здатною битися з усіма представниками радянської військової промисловості. Висока швидкість, потужна броня, основне знаряддя і можливість модифікацій роблять цей танк X-рівня важливим елементом арсеналу. З "Об'єктом 430" ви можете розраховувати на перемогу навіть у найскладніших тактичних ситуаціях.

"Об'єкт 430" фото

Самостійне складання моделі "Об'єкт 430" є продуктом співпраці між "Wargaming" і "Metal Time Workshop". На нижній частині моделі є логотип "WoT", а кожен набір поставляється з бонусним пакетом від "Wargaming". У ньому міститься код активації гри, за допомогою якого можна почати грати в найпопулярнішу танкову онлайн-стратегію, а також легкий танк "T2" + слот + 7 днів преміум-аккаунта "WoT" + 500 золота. Відмінний старт для початківця онлайн танкіста!

"Об'єкт 430" вигляд

Модель "Об'єкт 430" має впізнаваний дизайн танка: геометрію напівсферичної башти, що обертається, шасі з шістьма котками, люки та оглядові башточки для екіпажу, зенітний кулемет, бункер для боєприпасів, радіатори моторного відділення. На поверхні електрохімічним травленням нанесені текстури і зображення, які роблять модель схожою на оригінальну машину. Усі деталі моделі виготовлені з нержавіючої сталі, що використовується в харчовій промисловості, виробництві споживчих товарів та іграшок. Складання "Об'єкта 430" унеможливлює заподіяння будь-якої шкоди власнику. Точне різання дає змогу збирати моделі без додаткових інструментів, пайки та склеювання.

"Об'єкт 430" вигляд близько

Збірну масштабну модель танка "Об'єкт 430" можна використовувати як сувенір, як прикрасу інтер'єру, як цінний приз для шанувальників "WoT". Також з її допомогою можна створювати інсталяції, макети або реконструкції танкових битв Другої світової війни. Вона займе гідне місце на стенді з "Metal Time" і колекцією DIY-моделей "World of Tanks". Але головне її призначення - це технічна творчість, спільне моделювання, розвиток навичок ручної роботи.

Збірні моделі "Metal Time" спонукають своїх власників вивчати історію техніки та розвивати навички конструювання. Кожній нашій моделі присвоюється унікальний серійний номер, і це перетворює їх на предмет колекціонування та обміну. Клуб власників "Metal Time" - це зростаюча спільнота ентузіастів, захоплених моделізмом.

"Об'єкт 430" комплект

Тип:

Колекційна модель

Бренд: Metal Time
Модель:

MT065

Кількість деталей:

64 шт

Рівень складності, від 1 до 8:

2

Час на складання (у середньому):

1 година

Розмір моделі (см):

11.3×3.5×3.5

Розмір моделі, дюйми:

4.45×1.38×1.38

Масштаб:

1:72

Комплектація:

Стальні пластини 2 шт

Полірувальна тканина

Унікальний ігровий код

Завантаження…