Комплект зубних щіток Xiaomi Doctor B Toothbrush Bamboo Cleaner 4pc Set (2Black + 2White)

Рекомендовано стоматологами

У азіатів невеликі альвеолярні кістки, скупчені зуби, тонкі ясна і вони відносно чутливі. Крім того, раціон харчування в основному включає рис, а рис легко застряє між зубами.

Доктор Бей запросив стоматологів-експертів для розробки зубної щітки відповідно до характеристик порожнини рота китайців.

Імпортовані з Японії м'які ворсинки позбавляють від кровоточивості ясен

Доктор Бей співпрацював з компанією Toray з Японії, щоб підібрати м'які ворсинки, які б стали ідеальним компонентом для догляду зубами і яснами з високим рівнем чутливості.

Запатентована структура щетини + наукова і ефективна чистка

Унікальна структура щетинок, а також розташування головки зубної щітки Doctor B під кутом 45° до осі зуба, забезпечують ефективне видалення нальоту і залишків їжі з міжзубних проміжків, масажуючи при цьому ясна.

Антибактеріальна ефективність – 99%

Бічні щетинки виробництва компанії Toray містять іони срібла. Антибактеріальна ефективність досягає 99%.

Рекомендації по використанню

  1. Необхідно розташувати головку зубної щітки під кутом 45° уздовж лінії ясен, щоб щетинки стосувалися поверхні зубів та ясен.
  2. Зосередьтеся на чищенні зубів групами по 2-3 зуба, намагаючись горизонтально переміщати зубну щітку, ретельно вичищаючи наліт і залишки їжі.
  3. Дбайливо прикладіть зубну щітку до оклюзійної поверхні в області задніх зубів, після чого виконайте м'які чистячі руху вперед і назад.
  4. За нижніми і верхніми передніми зубами акуратно нахиліть зубну щітку вертикально та використовуйте передню половину насадки для чищення зубів вгору і вниз.
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Комплект зубних щіток
Бренд: DOCTOR B
Щетинки: Toray (японського виробництва)
Розмір: 186 x 11.4 x 9 мм
Вага: 11 г
Комплектація: 4 зубні щітки (білого кольору х 2, чорного кольору х 2)