Контейнер для продуктів вакуумний Xiaomi Boost Ur Diet (BDVS01)

Ваші крупи ще свіжі?

Звичайні ємності для зберігання круп погано запечатані та схильні до дії комах. Ємності з нержавіючої сталі легко окислюються, викликаючи погіршення якості круп. Ткані мішки для зберігання круп не є вологостійкими, в результаті чого крупи запліснявіють.

Секрет тривалого зберігання

Вакуумний контейнер Boost Ur Diet (BDVS01) оснащений бактеріостатичними компонентами з негативними іонами, які можуть ефективно пригнічувати розвиток бактерій.

Автоматична відкачка повітря

Немає необхідності використовувати традиційний повітряний насос для витяжки повітря. Досить натиснути одну кнопку для створення вакууму всередині виробу.

Регулювання балансу тиску

Час отримання кисню можна регулювати автоматично в залежності від об'єму інгредієнтів до тих пір, поки в контейнері Boost Ur Diet не буде досягнутий баланс тиску. В цей час висока щільність виробу може ефективно запобігти проникненню вологи і запаху.

Не може бути відкритий в запечатаному стані

Різниця тисків всередині і зовні 7-літрової ємності для зберігання круп створюється після вакуумного ущільнення та видалення кисню. Для відкриття кришки необхідно натиснути на клапан випуску повітря.

Захист від впливу світла

Чи знаєте ви, що світло також є одним з важливих факторів, що впливають на ефект збереження свіжості? Boost Ur Diet може ефективно блокувати вплив світла, і продовжувати тривалість зберігання круп.

Харчовий пластик

Вакуумний контейнер Boost Ur Diet виготовлений з АБС-пластика, який міцний та стійкий до падіння.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Контейнер для продуктів вакуумний
Бренд: Brateck
Модель: BDVS01
Ємність: 7 л
Номінальна потужність: 3 Вт
Номінальна напруга: 5 В ⎓
Розмір: 246 х 246 х 240 мм
Колір: Білий