Контролер Xiaomi Aqara Cube Smart Home Controller (MFKZQ01LM) (AK009CNW01)

Aqara Cube Smart Home Controller – контролер, який стане вашим надійним помічником в контролі над багатьма девайсами розумного будинку. Він має форму куба, який реагує на здійснення певних маніпуляцій.

Стильний дизайн

Контролер виконаний з білого пластику, в доволі стильному та лаконічному дизайні. Форма куба с округлими гранями дозволяють доволі зручно утримувати пристрій в руці.

Він є справжньою знахідкою для всіх тих, кому подобаються різні розумні гаджети. Адже з його допомогою управляти пристроями розумного будинку стане зручніше та цікавіше.

Інтуїтивно зрозуміле управління

В контролері Aqara реалізоване розпізнавання 6 жестів: поворот на 90 градусів, поворот на 180 градусів, струснути, постукати, обернути, зрушувати вперед и назад. Ці маніпуляції можна виконувати навіть в темряві.

Широке застосування

У додатку на смартфоні підтримується можливість налаштування сценаріїв для різних жестів. Наприклад, обертальний жест може бути зручним для налаштування яскравості освітлення або гучності звуку, а струшуванням можна увімкнути світло.

Швидка передача даних

Aqara Cube Controller обмінюється даними з хабом по ZigBee протоколу. Ця технологія може забезпечити більш якісний та стабільний зв'язок між розумними пристроями.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Бездротовий стандарт: ZigBee
Бренд: Aqara
Вага: 70 г
Додаткові характеристики: Швидкість реакції: 120 мілісекунд. Розпізнавання 6-ти різних жестів.
Комплектація: Куб, інструкція, металева лопатка
Модель: Cube Smart Home Controller
Призначення: Пульт управління розумним будинком
Живлення: 1 x CR2450
Розміри: 45 x 45 x 45 мм
Сумісна версія ОС: iOS 9.0 і Android 4.4 і вище
Сумісність з екосистемою: Apple Home Kit/Xiaomi Smart Home
Тип підключення: Бездротове
Тип установки: Настільний
Управління через Cмартфон
Колір Білий