Котячий туалет Xiaomi White (CLB10CB)

Великий і комфортний простір

Першокласний котячий туалет Homan виготовлений у вигляді кабінки з АБС-пластика, має вельми місткий внутрішній простір: 41x44x54 см, обладнаний акумулятором на 3000 мАг і є справжнім подарунком для домашнього улюбленця.

Вгорі туалету зроблено віконце, яке підвищить довіру кішки до пристрою, особливо якщо вона боїться замкнутого простору.

Компактний дизайн полегшує прибирання

У нижній частині туалету знаходиться спеціальний висувний ящик (об'ємом 13 літрів) для зберігання піску, який знизу обладнаний 4 роликами, що дозволяє легко виймати його з туалету.

Ще розумніше і безпечніше, ніж ви думаєте

Котячий туалет Homan CLB10CB обладнаний інфрачервоною піроелектричною сенсорною системою, яка може працювати з встановленими інтервалами, автоматично та безперервно.

Після того як кішка відходить від туалету, вступає в дію вбудований генератор активного кисню. Активний кисень має сильні окислювальні властивості, які можуть швидко окислювати пахучі молекули сполук аміаку та сірки в повітрі та перетворювати їх в нешкідливі гази, а також руйнувати структуру клітинної мембрани бактерій. Це дозволяє дезінфікувати до 96.18% бактерій і неприємних запахів. Антибактеріальна обробка створює свіжий та безпечний туалетний простір для домашніх тварин.

Контроль через мобільний додаток

Додаток Mijia APP дозволить бути в курсі рівня забруднення наповнювача (піску і т.ін.) і оперативно нагадувати про необхідність зарядити акумулятор.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Котячий туалет
Бренд: Homan
Модель: CLB10CB (Smart Deodorant Edition)
Матеріал виробу: АБС-пластик
Об'єм ящика для піску: 13 літрів
Рекомендований об'єм наповнювача (піску і т.ін.): Не більше 6 кг
Розмір: 410 х 442 х 540 мм
Вага: 4.5 кг
Колір: Білий