Кеди Xiaomi FreeTie Leather shoes EUR 43 Black

Кеди Free Tie Leather Shoes дозволяють поєднувати стильну сучасну взуття та інноваційні технології, адже завдяки наявності фітнес-чіпа ви можете відстежувати вашу фізичну активність.

Натуральна шкіра наппа

Кеди виготовлені з натуральної шкіри наппа - приємної на дотик, яка має відмінну повітропроникність. Вона відрізняється високою міцністю, своїм природним зовнішнім виглядом і м'якістю.

Стійка і міцна підошва

Підошва кед зроблена зі спеціальної зносостійкої гуми, яка не ковзає і не залишає слідів. В задню кромку кед включена вставка з пружною PU-шкіри, що забезпечує зручну фіксацію стопи.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Кеди FreeTie Leather shoes

Шкіряні кеди Free Tie Leather Shoes стали ідеальним поєднанням якості сучасного взуття і інноваційних технологій. Ви можете комбінувати їх з різними речами гардеробу і завжди будете виглядати модно.

Завдяки Free Tie Leather Shoes ви можете носити модне взуття, яке допоможе вам відслідковувати вашу фізичну активність.

free-tie-leather-shoes

Кеди ручної роботи

Для створення стильного і розумного взуття використана тільки ручна робота

Процес виробництва кедів Free Tie Leather Shoes включає понад 130 стадій ручної роботи, включаючи зшивання деталей і підгонку підошви.

free-tie-leather-shoes

Тонка шкіра наппа

Кеди виготовлені з натуральної шкіри наппа – приємної на дотик з відмінною повітропроникністю. Товщина такої шкіри становить 1.4-1.6 мм. Шкіра наппа відрізняється високою міцністю, своїм природним зовнішнім виглядом і м'якістю в порівнянні з іншими типами тваринної шкіри.

free-tie-leather-shoes

Для того щоб ваша нога дихала, передбачені спеціальні вентиляційні пори, які забезпечують природну вентиляцію і дозволяють повітрю проникати у взуття. Крім того, комфорт при носінні забезпечується губчастої устілкою.

free-tie-leather-shoes

Антиковзка підошва

Підошва кед зроблена із спеціальної зносостійкої гуми EVA, яка не ковзає і не залишає слідів. В задню крайку кедів включена вставка з пружною PU-шкіри, що забезпечує зручну фіксацію стопи.

free-tie-leather-shoes

М'яка спінена устілка

Для того, щоб уберегти колінні суглоби від підвищеного навантаження, в кедах використана особлива спінена устілка, яка пом'якшує вібрацію і удар при ходьбі, але при цьому створює достатню опору для ноги.

free-tie-leather-shoes

Повноцінна фітнес-взуття

Кеди можуть комплектуватися розумним датчиком Midong Chipset 2

Під устілкою кед Free Tie Leather Shoes знаходиться спеціальна виїмка в підошві, куди вставляється фітнес-чіп Midong Chipset 2. Він оснащений 6-осьовим датчиком прискорення і Bluetooth-модулем, через який здійснюється підключення до смартфонів на ОС Android, так і iOS.

Управління датчиком відбувається з допомогою програми Mi Smart Home. Завдяки цьому додатку ви зможете відстежити кількість кроків, пройдену відстань, витрачені калорії і загальний рівень фізичного навантаження.

free-tie-leather-shoes

Взуття унісекс

Підходить для чоловіків і жінок

Розумне взуття Free Tie Leather Shoes виконане у форматі унісекс, тобто доступне як для чоловіків, так і для жінок. Розмірний ряд складає: 39-45 – чоловічі моделі і 35-39 – жіночі моделі.

free-tie-leather-shoes

free-tie-leather-shoes

Тип: Розумні кеди
Бренд: FreeTie
Матеріал: Шкіра наппа
Підошва: Полімерна підошва EVA
Розмір: 43
Модель: Унісекс
Колір: Чорний
Smart-чіп в комплекті: Немає

Завантаження…