Ліхтарик Xiaomi Early Wind (HW190101)

Зручний ліхтарик для кемпінгу

Early Wind HW190101 — ультралегкий і компактний багатофункціональний кишеньковий ліхтар, який можна носити з собою. Завдяки яскравості 75 люменів, ліхтар може забезпечити хорошу видимість вночі. Зручний поворотний перемикач, може регулювати два режими яскравості.

Обладнаний магнітним утримувачем

Ліхтарик Early Wind обладнаний регульованим на 360 градусів магнітним утримувачем, що дуже зручно для зовнішнього кемпінгу, резервного освітлення, аварійного освітлення і інших цілей.

Компактна конструкція

Кишеньковий ліхтар призначений для подорожей на відкритому повітрі, має довжину всього 78 мм і вагу всього 37 г (без батарейок).

Два режими яскравості

Ліхтарик використовує джерело світла SZ5-M2-W0-00, який володіє характеристиками високої яскравості (75 лм) і м'якого світла (11 лм), наближеного до природного освітлення. Перемикайте між двома режимами яскравості в залежності від сценарію використання.

Вологозахист по стандарту IPX6

Ліхтарику Early Wind не страшні і дощові дні. Адже його корпус захищений від короткочасного впливу прісної води, забезпечуючи надійну роботу в суворих зовнішніх умовах.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Ліхтарик
Бренд: Early Wind
Модель: HW190101
Матеріал: Полікарбонат
Режим освітлення: 75 люмен (висока яскравість), 11 люмен (низька яскравість)
Тривалість роботи: 3 години при яскравому освітленні, 35 годин при слабкому освітленні
Розмір: 78 x 27.6 x 25 мм
Вага: 37 г (без батареї)
Уточнення: Яскравість та час роботи від батареї трохи розрізняються залежно від продуктивності батареї і умов експлуатації.