Магнітна валіза з рюкзаком Xiaomi UREVO EVA 21" Dark Blue

  • Темно-синій
  • 14 днів

Валіза та рюкзак з футуристичним дизайном

Що стосується дизайну, валіза UREVO EVA має футуристичну технологічно орієнтовану текстуру, натхненну науково-фантастичним світом, що надає йому дещо сучасного та потужного вигляду.

Найпомітніша особливість 21-дюймової валізи UREVO EVA – це магнітна система кріплення FIDLOCK між валізою та рюкзаком. Магнітна система FIDLOCK здатна витримувати навантаження до 15 кг.

Зокрема, рюкзак можна використовувати окремо або прикріпити до валізи, що забезпечує акуратність, дозволяє уникнути його втрати та допомагає знизити тиск на плечі користувача під час руху.

Стильний 8-літровий рюкзак

Рюкзак UREVO об'ємом 8 літрів виготовлений з високоміцного АБС-пластику, що забезпечує хорошу міцність та водонепроникність. У той самий час цей легкий матеріал знижує навантаження під час руху.

Міцна 32-літрова валіза

Магнітна валіза UREVO ємністю 32 л, виконана з листової сталі з використанням полікарбонату від провідного світового виробника Covestro. Він має монолітну форму, а поверхня покрита стійкою до подряпин фарбою.

Висувна ручка із алюмінієвого сплаву

Крім того, телескопічна ручка валізи виготовлена ​​з алюмінієвого сплаву для забезпечення високої міцності та може бути відрегульована на 4 рівні за висотою відповідно до потреб кожного користувача.

Зносостійкі колеса

У колесах використовується еластичний демпфуючий матеріал TPE, навіть якщо ви багато переміщаєтеся з валізою, яка заповнена різними речами та девайсами, колеса здатні витримати це навантаження.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Магнітна валіза з рюкзаком
Бренд: UREVO
Матеріали валізи: Полікарбонат Covestro, листова сталь, алюмінієвий сплав, поліефірне волокно
Діагональ валізи: 21"
Об'єм валізи: Близько 32 л
Матеріали рюкзака: АБС-пластик, тканина
Об'єм рюкзака: Близько 8 л
Розмір валізи: 570 x 390 x 215 мм
Розмір рюкзака: 460 x 330 x 85 мм