Масажер для ніг Xiaomi XGEEK F3

  • Білий
  • 12 місяців

Стимулюйте більше 60 точок акупунктури на обох ногах

Масажер для ніг XGEEK F3 має багатоточкову контактну поверхню з трьома ключовими поворотними областями і здатний повністю масажувати підошву ніг, а також рефлекторні зони печінки, нирок, шлунка.

Більшість масажерів для ніг мають однакову інтенсивність та швидкість роботи протягом всього процесу масажу. У XGEEK F3 використовується техніка масажу зі зміною швидкості та інтенсивності, акцентуючи зусилля на проблемних місцях стопи, які викликають больові відчуття.

Гарячий масаж з подвійним ефектом

Одночасне прогрівання стопи (в масажері використовується нагрівач PTC) і акупунктурний масаж, дозволяють посилити кровообіг та поліпшити результативність масажних процедур. Поєднання цих двох методів може забезпечити кращі результати фізіотерапії.

Щоденний масаж протягом чверті години, щоб розслабитися

XGEEK F3 налаштовує найбільш оптимальну тривалість масажу – 15 хвилин, що допомагає зняти втому і знизити больові відчуття зі стоп. Після закінчення 15 хвилин, масажер автоматично відключається.

Вбудований генератор негативних іонів

Після напруженого робочого дня вам не обов'язково мити ноги перед масажем. Автоматичний генератор негативних іонів усуває неприємні запахи.

Масаж під час роботи

Завдяки компактним габаритам масажер XGEEK F3 можна брати з собою на роботу. 15 хвилинна процедура масажу надихне і додасть вам бадьорості на весь робочий день.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Масажер для ніг
Бренд: XGEEK
Модель: F3
Номінальна напруга: 220 В
Частота: 50 Гц
Номінальна потужність: 40 Вт
Колір: Білий
Розмір: