Масажер Xiaomi Momoda Smart Massage Helmet SX315

Масажер з науково-фантастичним дизайном

Масажер Momoda SX315 має форму шолома. Він обладнаний тривимірними масажними головками, оточуючими голову, шию і очі, і за допомогою яких забезпечується універсальний та якісний масаж.

Класний науково-фантастичний дизайн робить його ще більш привабливим для сучасного користувача.

7 масажних головок для масажу голови

Розумний масажер Momoda SX315 має 7 опуклих силіконових масажних головок. Вони дбайливо натискають на основні акупунктурні точки голови, що сприяє стимуляції мікроциркуляції крові та дозволяє ретельно промасажувати шкіру голови.

Масаж з гарячим компресом для очей

Що стосується очей, ніжний масаж з повітряним тиском, який супроводжується компресом з підтримкою температури 40 ℃, дарує відчуття тепла і затишку, ефективно знімаючи симптому болю та сухості в очах.

Високочастотний масаж з нагріванням для шиї

На шиї Momoda SX315 надувається і здувається, ретельно масажуючи область шиї за допомогою двох головок забезпечують високочастотну вібрацію (до 200 разів/сек) і підтримують постійну температуру 40 ℃. Такий підхід дозволить зняти напругу та втому з шийних м'язів.

3 способи управління

Масажер Momoda SX315 також підтримує ручне і голосове управління Xiao Ai. Крім того, через додаток Mijia ви зможете вибрати 1 з 4 режимів масажу, налаштувати тривалість, нагрів і тиск для масажної процедури.

Регульована конструкція

Конструкція виробу може бути відрегульована на 30 мм вгору і вниз та на 48 мм спереду і ззаду за допомогою двох ручок.

До 8 п'ятнадцятихвилинних масажних процедур на одному заряді

Momoda SX315 має вбудований акумулятор 2400 мАч, який заряджається приблизно за 2.5 години і може забезпечити 6-8 п'ятнадцятихвилинних масажних процедур*.

* Час автономної роботи в автоматичному режимі складає 90-120 хвилин. Можливі деякі відмінності в залежності від умов і режимів використання.

Bluetooth стерео

Увімкніть масажер, щоб підключитися до смартфону через Bluetooth та налаштуйте музичний супровід для масажної процедури.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Массажер
Бренд: Momoda
Модель: SX315
Вхідна напруга: 5 В
Номінальна напруга: 3.7 В
Номінальна потужність: 7.4 Вт
Час роботи: 15 хвилин
Розмір: 215 х 251 х 256 мм
Вага: 1.1 кг