Масажна подушка для талії та стегон Xiaomi Momoda (SX352) Gray

  • 12 місяців

Ефективний масаж м'язів і корекція постави

Масажер для сидінь — це інструмент для масажу і розслаблення, який об'єднує функції поперекового масажу і корекції постави. Закріпіть масажну подушку на офісному стільці, а масажер подбає про правильність вашої постави протягом усього робочого дня.

Підтримує правильне положення спини

Ми можемо не звертати уваги на неправильне положення спини, коли ми довго працюємо сидячи в одному і тому ж положенні. Масажер повторює криву людського тіла і дозволяє підтримувати правильну поставу, що так важливо для збереження здоров'я вашої спини.

Тривимірні масажні головки з функцією підігріву

Масажер Momoda (SX352) обладнаний чотирма тривимірними масажними головками різних розмірів, що імітують рухи професійного масажиста та дозволяє зняти м'язову напругу та больові відчуття в області спини та попереку.

Масажер Momoda оснащений безпечною технологією нагріву TCP. Масажна голівка буде прогріватися і передавати температуру по всій спині і талії під час масажу. Термічний масаж допоможе поліпшити кровообіг, створюючи більш глибоке почуття розслаблення у всіх м'язах.

15 хвилинна масажна процедура

За замовчуванням масажер автоматично зупиняється після 15 хвилин роботи, що є необхідним проміжком часу для зняття втоми і больових відчуттів зі спини та попереку.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Масажна подушка для талії та стегон
Бренд: Momoda
Модель: SX352
Робоча напруга: 12В-2.5А
Номінальна напруга: 220В ~
Номінальна потужність: 30 Вт
Розмір: 490 x 430 x 350 мм
Вага: 3.3 кг