Машинка для стрижки волосся Xiaomi Enchen Boost 2 White

Enchen Boost 2 — нова модель машинки для стрижки з лінійки Boost. Пристрій отримав керамічні ножі, автономність до 2х годин та спеціальну висувну насадку для регулювання довжини стрижки. Тепер можна створювати цікаві варіанти стрижок, не відвідуючи салон. Все, що потрібно — Enchen Boost 2.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Професійна стрижка в домашніх умовах

Enchen Boost 2 — машинка для стрижки, яка дозволить вам виконувати стрижки салонного рівня у себе вдома. Модель має спеціальну висувну насадку, яка дозволить встановлювати довжину зрізу. Регульована довжина від 0.7 до 21 мм дозволить вам створювати різні варіанти стрижок та експериментувати зі стилем.

Enchen Boost 2 кольори

Керамічні ножі

Щоб забезпечити якісну стрижку, модель отримала керамічні ножі. Вони набагато перевершують нержавіючу сталь у зносостійкості та міцності. У процесі роботи вони не нагріваються та забезпечують низький рівень шуму під час роботи — не перевищує 55 дБ. Для роботи з густим і щільним волоссям передбачений турбо-режим.

Enchen Boost 2 ножі

Приємний дизайн

Enchen Boost 2, як і попереднє покоління, виконана у мінімалістичному дизайні. Матовий пластик, індикатори заряду, полегшений корпус — все для комфортної роботи. Модель має досить зручну форму — навіть при тривалій стрижці рука майстра не втомлюватиметься.

Автономність до 2х годин

Модель працює від акумулятора на 800 мАг. Повного заряду Enchen Boost 2 буде достатньо на 2 години безперервної роботи. Повний цикл заряджання становить 3 години.

Enchen Boost 2 зарядка

Тип:

Машинка для стрижки

Бренд: Enchen
Модель:

Boost 2

Потужність:

3 Вт

Матеріал:

пластик

Матеріал ножів:

кераміка

Рівень шуму:

55 дБ

Швидкість обертання двигуна:

4000 та 4600 об/хв

Вхідний струм:

5 В

Ємність акумулятора:

800 mAh

Час заряджання:

3 години

Час роботи:

до 120 хв

Роз'єм:

Type-C

Розміри:

42x165 мм

Колір: 

Білий

Комплектація:

Машинка для стрижки х 1

Кабель х 1

Інструкція х 1