Машинка для стрижки волосся Xiaomi ENCHEN Boost White

Стригти власне волосся та волосся членів сім'ї ніколи не буває легко, особливо для непрофесіоналів. Проте, з машинкою для стрижки волосся Enchen Boost ви можете легко, безпечно і дуже швидко впоратися з цим завданням.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Зручне регулювання діапазону зрізу волосся

ENCHEN Boost – машинка для стрижки волосся оснащена рухомим гребенем для регулювання діапазону зрізу волосся від 0.7 мм до 2.1 см.

Машинка для стрижки волосся Xiaomi ENCHEN Boost 2 моделі

Зокрема, ви можете легко налаштувати довжину зрізу волосся за допомогою висувного регулятора, який надійно фіксується та забезпечує додаткову зручність при стрижці волосся як новачкам, так і професіоналам.

Машинка для стрижки волосся Xiaomi ENCHEN Boost зріз волосся

Нанокерамічна ріжуча головка

У ENCHEN Boost застосовується нанокерамічна ріжуча головка, яка в 1.6 рази твердіше нержавіючої сталі, використовуваної в звичайних машинках для стрижки волосся.

Ось чому при використанні на високій швидкості, керамічна ріжуча головка виробляє більш низький рівень шуму (55 дБ) і забезпечує більш плавне зрізання волосся.

Машинка для стрижки волосся Xiaomi ENCHEN Boost ріжуча головка

2 режими стрижки

У машинці для стрижки використовується потужний мотор зі швидкістю обертання 4500 об/хв в стандартному режимі стрижки і 5800 об/хв в «турборежимі». «Турборежим» відмінно підходить для стрижки густого волосся, а стандартний режим – для нормального, м'якого і тонкого волосся.

Машинка для стрижки волосся Xiaomi ENCHEN Boost крупним планом

Безпечна конструкція

Головка машинки для стрижки волосся ENCHEN Boost має 2 закруглених R-образних кута, щоб зробити поверхню, дотичну з шкірою голови, безпечнішою і уникнути зрізання шкіри.

Крім того, ріжуча головка також включає в себе осцилятор і нерухомий ніж, який забезпечує плавний перехід та знаходиться в безпечному контакті зі шкірою голови під усіма кутами.

Машинка для стрижки волосся Xiaomi ENCHEN Boost стрижка дитини

Розумна система ESN

Але і це ще не все. ENCHEN Boost оснащена інтелектуальною системою ESN (Energy Smart Manager), як включає в себе модулі управління двигуном і енергозбереженням для забезпечення високої швидкості роботи навіть при низькому заряді батареї.

Машинка для стрижки волосся Xiaomi ENCHEN Boost індикатор зарядки

Практичний та продуманий дизайн

Компактний та легкий портативний дизайн Enchen Boost з розмірами всього 164 x 43 мм і вагою 142 г забезпечує гнучкість та плавність роботи.

Машинка для стрижки волосся Xiaomi ENCHEN Boost в двох кольорах

Інтерфейс управління в один дотик зі зручним сенсорним перемикачем, а також світлодіодний індикатор стану батареї, роблять ENCHEN Boost однією з найбільш зручних машинок для стрижки волосся.

Машинка для стрижки волосся Xiaomi ENCHEN Boost користувач з машинкою в руці

Тип: Машинка для стрижки волосся
Бренд: Enchen
Матеріал: ABS-пластик
Номінальна потужність: 5 Вт ⎓
Номінальна напруга: 5 В
Тривалість зарядки: 2 години
Вага: 142 г
Колір: Білий
Розмір: