Тример Xiaomi Lofans (CS-621)

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

 

Машинка для видалення катишків Lofans
Подбайте про свої речі та збережіть їх бездоганний зовнішній вигляд. Потужний двигун, найгостріші леза та дбайлива робота – з Lofans ви завжди будете бездоганні.

Догляд за вашим одягом
Теплий одяг створює статичну електрику, внаслідок чого маленькі шерстинки плутаються між собою та створюють катишки. Вигляд будь-якого виробу псується, проте Lofans вирішить цю проблему за пару хвилин - і ви завжди виглядаєте відмінно!

Маленька та потужна
Швидкість двигуна в машинці досягає 7000 оборотів за хвилину. Навіть за великих обсягів роботи, леза не чіпляються і двигун не заїдає. Система працює плавно та безперервно.

Велика сітка 60 міліметрів
За допомогою спеціальної сітки, отвори в якій виготовлені в трьох різних розмірах, апарат легко захоплює будь-які види катишків. Дальність захоплення лезами 0.2 міліметра - ретельне очищення від шести та катишків без пошкоджень. Навіть найделікатніші та м'які тканини в повній безпеці.

Високоточні леза
Леза виконані з нержавіючої сталі та гостро заточені, вони плавно рухаються вгору та вниз на великій швидкості, не дозволяючи пропустити жодної котушки.

Акуратний корпус
Корпус Lofans важить лише 125 грам, він легкий і не навантажує руку при тривалому використанні.

Роз'єм Type-C для заряджання
Пристрій заряджається через сучасний універсальний роз'єм Type-C. Повний заряд акумулятора дозволить працювати безперервно протягом 40 хвилин.

Шкіряний ремінець
Lofans зручно брати із собою, він невеликого розміру і зовсім небагато важить. Також, на апараті передбачений шкіряний ремінець – користуватися машинкою з ним набагато зручніше, і рука довше не втомлюється.

 

Кількість обертів за хвилину, об/хв 7000 об/хв
Бренд: Lofans
Колір Білий
Габарити 7.7 x 7.7 x 6.7 см
Виробник Lofans
Комплектація Машинка для стрижки катишків, Батарейки, Щітка
Модель CS-622
Джерело живлення Батарейки
максимальна потужність 3 Вт
Артикул CS-621
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати