Універсальна батарея Xiaomi Mi Powerbank 2 20000 mAh Xiaomi Mi Trade-in

  • Білий
  • 3 місяця

Trade-in

Опис: Товар після ремонту, є подряпини на виробі.
Ви можете подивитись новий такий товар

Доставка

Акційна ціна

Товар після ремонту, є подряпини на виробі. 

Портативний літій-полімерний акумулятор Mi power bank 2 White 20000мАч, отримав ще більш поліпшену комплектацію та має можливість двосторонньої швидкої зарядки.

Неймовірно високий рівень потужності павербанка, дозволить вам заряджати досить широкий спектр різних пристроїв: смартфон, планшет і т.ін. Mi power bank 2 White 20000mAh може використовуватися навіть при перельотах на літаку, так як він відповідає всім необхідним вимогам, що стосуються повітряної безпеки.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Mi Powerbank 2 White 20000mAh

Портативний літій-полімерний акумулятор Mi power bank 2 White 20000мАч, отримав ще більш поліпшену комплектацію та має можливість двосторонньої швидкої зарядки.

Універсальна батарея Xiaomi Mi power bank 2 White 20000mAh стоїть на нижній межі

Потужний і надійний

Ергономіка і дизайн на вищому рівні!

Неймовірно високий рівень потужності павербанка, дозволить вам заряджати досить широкий спектр різних пристроїв: смартфон, планшет і т.ін. Важливою особливістю цього неймовірного корисного девайса, є можливість заряджати одночасно два пристрої, тобто Ви зможете буквально «поділитися електрикою» зі своїми близькими, друзями, щоб вони разом з вами могли зарядити свої гаджети.

Універсальна батарея Xiaomi Mi power bank 2 White 20000mAh кількість зарядів для різних девайсів

Завжди з вами!

Mi power bank 2 White 20000mAh може використовуватися навіть при перельотах на літаку, так як він відповідає всім необхідним вимогам, що стосуються повітряної безпеки.

Універсальна батарея Xiaomi Mi power bank 2 White 20000mAh на столі поруч з літаком

Неймовірно ергономічний дизайн, а також два порти USB, якими обладнаний даний павербанк, позбавить вас від необхідності брати з собою безліч зарядних пристроїв для кожного з девайсів і він безумовно стане вашим помічником в дорозі.

Універсальна батарея Xiaomi Mi power bank 2 White 20000mAh серед обіднього столу

Один пристрій - кілька варіантів використання!

У разі застосування відразу двох портів USB в портативному акумуляторі Mi power bank 2 White 20000mAh, показник напруги на виході може скласти 5.1В / 3.6A, прискорюючи процес зарядки ваших девайсів. Якщо Ви будете користуватись лише одним з USB-портів, його можна використовувати для зарядки пристроїв, які підтримують Quick Charge 3.0 технологію швидкої зарядки. Mi power bank 2 White 20000mAh абсолютно сумісний з багатьма флагманськими планшетами і смартфонами Xiaomi, Samsung, Apple.

Універсальна батарея Xiaomi Mi power bank 2 White 20000mAh з іншими Mi девайсами

Всеціла електро оптимізація

Використання передової мікросхеми в конструкції пристрою, дозволила посилити як безпеку її застосування, так і забезпечити стабільний рівень напруги розряду. Коефіцієнт трансформації досягає 93%. Фактична ємність акумулятора знаходиться в межах 14000 мАг.

* Зверніть увагу, що показники вказані на основі результатів тестування компанією-виробником, тому можлива їх зміна в процесі використання портативного акумулятора.

Універсальна батарея Xiaomi Mi power bank 2 White 20000mAh внутрішня структура павербанка

Підтримка технології мікроструму

За допомогою подвійного натискання на кнопку, Ви зможете на 120 хвилин активувати функцію подачі мінімального струму для зарядки відповідних пристроїв: фітнес-трекера (0.025А), Bluetooth-гарнітури (0.06А).

* Зверніть увагу, що показники вказані на основі результатів тестування компанією-виробником, тому можливо їх зміна в процесі використання портативного акумулятора.

Універсальна батарея Xiaomi Mi power bank 2 White 20000mAh технологія мікроструму

9-рівнева захист

«Серцем» акумулятора, є мікросхема, яка розроблена з застосуванням напівпровідників високої якості від компанії Texas Instruments.

Універсальна батарея Xiaomi Mi power bank 2 White 20000mAh 9-рівневий захист

Перевага технологій

Mi power bank 2 White 20000mAh виконаний з екологічно чистих і в той же час надійних матеріалів - полікарбонату (PC) і пластика (ABC). Градієнтна поверхня девайса забезпечує його надійне розташування в руці. Чудова якість виконання кожного складового елементу портативного акумулятора в тандемі з витонченим дизайном - ті особливості, які притаманні лише топовим девайсів, яким і є Mi power bank 2 White 20000mAh.

Універсальна батарея Xiaomi Mi power bank 2 White 20000mAh в руці

Універсальна батарея Xiaomi Mi power bank 2 White 20000mAh на різних поверхнях

Тип: Зовнішній акумулятор
Бренд: Mi
Модель: PLM05ZM
Тип батареї: Li-Pol
Енергоспоживання батареї: 20000 мАг 3,85 В (77 Втг)
Максимальне напруга заряду батареї: 4.4 В
Робоча температура: От 0 °C до 45 °C
Вхідні параметри: DC 5В / 2А 9В / 2А 12В / 1.5А
Вихідні параметри: 2 * DC 5.1В / 2.4А 9В / 2А 12В / 1.5А MAX 18 Вт
Час зарядки: Близько 6.2 години (зарядний пристрій 9 В / 2 А 12 В / 1,5 А)
Близько 10 години (зарядний пристрій 5 В / 2 А, всередині зарядного кабелю)
Індикатори: 4 Led
Інтерфейси підключення: Подвійний USB-вихід
Габарити: 135.5 x 67.6 x 23.9 мм
Вага: 332 г
Колір: Білий
Комплектація: Акумулятор, USB-кабель

Завантаження…