Мікрострумовий роликовий масажер Xiaomi MOMODA SX393

Мікрострумова технологія

Найдивовижніше в цьому роликовому масажері MOMODA SX393 — його мікрострумова технологія. Сонячна панель, вбудована в пристрій, поглинає природне світло через чотири прозорі шари та перетворює його в той же мікрострум, що і біоелектрика людини.

4-х роликовий дизайн

При використанні мікрострум вивільняється з валика, що може підвищити активність клітин та прискорити обмін речовин, стимулюючи тим самим вироблення колагену та еластину, а також дозволяє відновити еластичність і блиск шкіри. У поєднанні з V-подібною четирехроликовою структурою 121° він більш ефективний, ніж звичайний двухроликовий масажер.

Швидке зняття втоми та набряклості

MOMODA SX393 імітує дію розминання і витягування професійного косметолога, перевертаючи та розминаючи лімфу всього тіла, він виводить токсини з організму, прискорює кровообіг, сприяє метаболізму жиру і надлишку води, усуває набряклість.

Універсальне застосування

Він дуже універсальний, його можна використовувати для масажу обличчя, шиї, грудей, рук і попереку.

Надійна конструкція

Масажер має вишуканий сріблястий корпус з компактними габаритами і зручною формою для утримання в руці.

Він виготовлений з ABS-пластика. Ролики, які торкаються шкіри, хромовані та стійкі до корозії, стирання і окислення. При вазі всього 129 г він легше багатьох смартфонів, тому ви можете носити його з собою, поклавши в сумку або рюкзак.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Портативний роликовий масажер
Бренд: Momoda
Модель: SX393
Матеріал: ABS пластик, метал
Розмір: 79.7 х 55.9 х 67.6 мм
Вага: 129 г
Колір: Срібло