Багатофункціональний пароочищувач Xiaomi Deerma Multi-function Steam Cleaner 1600W White (DEM-ZQ610)

Пароочищувач, який може очистити практично все в вашому будинку

Deerma DEM-ZQ610 5 в 1, пароочищувач з п'ятьма головками та двома різними подовжувальними трубками, так що прибирання будь-якої частини вашого будинку більше не буде проблемою. Ваші дивани, підлога, текстиль, крани, плити тощо будуть бездоганно чистими. ZQ610 може очистити практично все!

5 головок та дві подовжувальні трубки

Не має значення, яку частину будинку ви хочете прибрати. За допомогою Deerma ZQ610 і його п'яти насадок, ви можете видалити бруд з будь-якої поверхні. Він також адаптує насадки за допомогою двох подовжувальних трубок і знаходить ідеальну довжину для очищення підлоги або вищих частин будинку.

Пара високої температури для ідеального очищення

Звичайно, ZQ610 5 в 1 ідеально підходить для того, щоб залишити все в чистоті та продезінфікувати, тому що він перетворює воду на високотемпературну пару (105 градусів за Цельсієм), завдяки чому бруд ефективно видаляється без використання хімікатів. А оскільки відпарювач працює безперервно, видалити стійкі плями не складе труднощів.

Функціональність пароочищувача

Як ми згадували раніше, Deerma Cleaner DEM-ZQ610 може обробляти будь-які типи поверхонь і навіть може бути шваброю. Встановіть насадку для підлоги та додайте ганчірку. Таким чином, все, що вам потрібно зробити, це протерти підлогу паровою шваброю, щоб вона заблищала.

Очистіть будь-яку поверхню

Але підлога буде не єдиною, що у вас буде бездоганно виглядати. Завжди встановлюйте щітку, яка відповідає вашим потребам, та очищайте будь-який елемент у будинку.

Deerma DEM-ZQ610 з високою температурою пари ідеально підходить для очищення кухонних плит або витяжного вентилятора, оскільки ефективно видаляє жир. Ви також можете позбавитися від вапняного нальоту на кранах та сантехніці, від бруду на вікнах та жалюзі та навіть від пилу та складок на текстилі.

Безпека понад усе

Якщо є щось, що ми знаємо, напевно, коли використовуємо електроніку Xiaomi, так це те, що ми в безпеці, тому що всі їхні пристрої мають високий рівень безпеки. Те саме відноситься і до цього пароочищувача, який оснащений міцним алюмінієвим бойлером, чутливим термостатом та ізольованою конструкцією з подвійним дротом.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Багатофункціональний пароочищувач
Бренд: Deerma
Модель: DEM-ZQ610
Матеріал: АБС-пластик / PC (полікарбонат)
Номінальна напруга: 220 В ~ 50 Гц
Номінальна потужність: 1600 Вт
Ємність резервуара для води: 230 мл
Тривалість нагріву: 20 с
Тривалість работи: 10 хвилин
Довжина шнура живлення: 4 м
Розмір: 389 х 85 х 180 мм
Вага: 2.72 кг
Колір: Білий