Модульний гіроскутер Xiaomi Ninebot Mecha Kit M1

Гіроскутер з інтуїтивно зрозумілим управлінням

Самобалансуючий скутер Mecha M1 Kit від Ninebot використовує унікальний дизайн управління джойстиком, який вимагає поштовху вперед, щоб рухатися прямо, і відтягування, щоб ковзати назад.

При повороті ліва та права ручки керують кожним боковим колесом окремо, що дозволяє виконувати обертання на місці.

Розширена комплектація

У комплект входить пряжка з швидкознімним гвинтом, яку можна зібрати за п'ять хвилин. Ви також можете підключитися до додатка Ninebot і пограти в просту гру з дистанційним управлінням.

Захоплююча гра на гіроскутері

Модульний гіроскутер озброєний парою водяних грануляторов і подвійним джойстиком з тригером для управління транспортним засобом і стрілянини з водяних гранул.

Пістолети з водяними гранулами оснащені подвійними магазинами з автоматичним заряджанням боєприпасів і антивідблискуючим підсвічуванням для полегшення прицілювання.

Вбудований динамік

У гіроскутері Mecha M1 Kit є вбудований динамік і можливість підключення по Bluetooth для відтворення звукових ефектів для драматичної перестрілки або, якщо хочете, потокової передачі улюбленої музики.

Сталевий каркас

Mecha M1 Kit побудований на надміцній сталевий рамі з всебічним захистом від зіткнень та може похвалитися стильним RGB-освітленням під транспортним засобом.

Транспорт для підлітків та дорослих

Модульний гіроскутер рекомендується тільки особам від 14 років і старше. Зріст користувача повинен бути від 110 до 180 см, а максимальна вага до 100 кг.

Швидкість руху гіроскутера залежить від активованого режиму та варіюється від 3 км/год (при русі назад) до 14 км/год (при русі вперед).

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Модульний гіроскутер
Бренд: Ninebot
Модель: M1
Максимальне навантаження: 100 кг
Застосовний вік: Від 14 років і старше
Застосовний зріст: 110 - 180 см
Максимальна швидкість: Близько 14 км/год (через відмінності моделей гіроскутерів, значення максимальної швидкості може змінюватися)
Обмеження швидкості для новачків: 6 км/год
Швидкість руху назад: 3 км/год
Тривалість зарядки акумулятора: Близько 3 годин
Розмір: Близько 922 х 688 х 540 мм
Вага: 12 кг