Монітор ASUS NINGMEI VG248QG 24"

Ігровий РК-монітор Asus Adaptive Sync призначений для користувачів, які прагнуть грати в динамічні екшн-гри, такі, як шутери від першої особи, гонки, RTS і т.ін. Завдяки частоті поновлення розгону до 165 Гц, а також підтримці Adaptive / NVIDIA G-SYNC, користувачі зможуть насолоджуватися іграми без розривів і гальмувань.

Монітор з контрастністю 10 000 000 до 1

Монітор обладнаний панеллю Twisted Nematic (TN) з роздільною здатністю 1920 x 1080 Full HD, з динамічним коефіцієнтом контрастності 10 мільйонів до одного, яскравістю 350 кд/м² і підтримкою до 16.7 млн. кольорів. Підключіть його до своєї системи через HDMI, DisplayPort або DVI-D і налаштуйте його універсальну підставку відповідно до ваших уподобань перегляду. Ще ви можете встановити додаткове кріплення, підставку або кронштейн VESA в міру необхідності.

Час відгуку 0.5 мс

Використовуючи технологію ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB), цей дисплей може досягати часу відгуку 0.5 мс, що допомагає зменшити розмиття зображення.

Монітор з вражаючою частотою оновлення 165 Гц

Частота оновлення 165 Гц покращує швидкого руху зображення, що особливо корисно в гонках, шутерах від першої особи, стратегіях в реальному часі та спортивних іграх.

Сумісність з NVIDIA G-SYNC

Технологія Adaptive-Sync забезпечує синхронізацію частоти оновлення зображення на дисплеї з частотою кадрів вашої відеокарти, щоб зменшити розриви екрану і переривчасті кадри для більш плавної роботи. Він також сумісний з NVIDIA G-SYNC, оновлюючи ваші компоненти до останніх версій драйверів.

Технологія ASUS GamePlus

Технологія ASUS GamePlus надає користувачам внутрішньоігрові / екранні поліпшення, які допоможуть вам, в тому числі: перехрестя, таймер, лічильник FPS і вирівнювання екрана.

ASUS GameVisual Technology

Технологія ASUS GameVisual включає в себе сім попередньо встановлених режимів відображення, оптимізованих для різних типів контенту. До них відносяться: sRGB, Scenery, Racing, Cinema, MOBA, RTS / RPG і FPS.

Технологія без мерехтіння і ультранизького синього світла

Технології Flicker-Free і Ultra-Low Blue Light допомагають зменшити втому очей при тривалій роботі перед екраном монітора.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Монітор
Бренд: Asus
Діагональ: 24"
Співвідношення сторін: 6:9
Тип панелі: WLED / TN
Роздільна здатність: 1920 x 1080
Кут огляду: 170° (Н) / 160° (В)
Інтерфейс: HDMU, DVU, DP
Час відгуку: 0.5 мс
Коефіцієнт динамічної контрастності (ASCR): 10 000 000:1
Крок точок: 0.2768 мм
Частота оновлення: 165 Гц
Підйомне обертання: 90°
Підйом: 130 мм
Уточнення: Зазначені вище дані можуть незначно відрізнятися
Розмір: