Механічний годинник для чоловіків Xiaomi TwentySeventeen Brown

Динамічна естетика

Турбійон — це пристрій контролю швидкості годин, винайдений швейцарським годинниковим майстром Луї Бреге в 1795 році. Він поєднує в собі компоненти управління швидкістю спуску та безперервно обертає їх, зменшуючи вплив сили тяжіння до дуже низького рівня, що дозволяє поліпшити точність механічних годинників.

Подвійне сапфірове скло

Годинник TwentySeventeen Tourbillon поєднує в собі сотні точних деталей, складні технології та чудовий прозорий дизайн.

Циферблат механічного годиннику знаходиться під надійним захистом подвійного синтетичного сапфірового скла, яке має хороші характеристики міцності та при цьому не порушує естетичні характеристики виробу.

Елегантна фаза місяця

Слідуйте за сонцем, місяцем і зірками, щоб знайти «сліди часу». Адже механічний годинник TwentySeventeen Tourbillon має функцію відображення фази місяця, яка змінюється по черзі в залежності від часу.

Стильний ремінець зі шкіри крокодила та коров'ячої шкіри

Поверхневий шар стильного ремінця виконаний з крокодилячої шкіри, а нижній шар — з м'якої коров'ячої шкіри. Годинники з таким ремінцем приємно носити на зап'ясті. Високоточні механізми та м'яка текстура ремінця, сплелися в прекрасний ансамбль механічного годинника, який добре поєднується з різними стилями одягу.

Надійна гідроізоляція

У механічному годиннику TwentySeventeen Tourbillon можна приймати душ, мити руки, гуляти під дощем, адже вони мають надійний захист від короткочасного впливу прісної води.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Механічний годинник для чоловіків
Бренд: TwentySeventeen
Діаметр годинника: 42.5 мм
Довжина годинника: 265 мм
Ширина ремінця: 21 мм
Товщина корпусу: 11.7 мм
Механізм: Турбійон (механічний)
Водонепроникний рівень: 5ATM (захищені від незначного попадання води. Повністю занурювати в воду їх не можна. Крім того, рекомендується уникати спрямованого водяного струменя)
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
Матеріал лінзи: Синтетичний сапфір
Матеріал ремінця: Крокодиляча та коров'яча шкіра
Вага: 96 г
Колір ремінця: Коричневий