Шлюз для розумного будинку Xiaomi Mi Smart Home Hub (Міжнародна версія) (YTC4044GL)

Шлюз з декількома протоколами бездротового зв'язку

В даний час інтелектуальні пристрої розумного будинку використовують різні протоколи зв'язку. Багаторежимний шлюз Mijia Smart інтегрований з найбільш поширеними протоколами бездротового зв'язку використовуваних в сучасних будинках: Zigbee, Wi-Fi, Bluetooth і Bluetooth Mesh.

Інтелектуальний багаторежимний шлюз Mijia Smart оснащений голосовим помічником Xiao AI, а також вимірником температури та вологості.

Підтримка Mijia APP і HomeKit

Крім підтримки Mijia APP, мультифункціональний шлюз Mijia працює з платформами Apple HomeKit, додаючи додаткові пристрої, такі як, інтелектуальний настінний комутатор Aqara і т.ін.

Використання мультирежимну шлюзу Mijia Smart з замком Mijia Smart Door, інтелектуальної лампою розжарювання Yeelight, карнизом Aqara Smart Curtain Motor і обігрівачем може створити таку сцену сполучення: коли двері відкриваються, в будинку спалахує світло, автоматично відкриваються штори та включається електрообігрів.

Підключення великої кількості пристроїв розумного будинку

Завдяки технології Zigbee 3.0, багаторежимний шлюз Mijia може підключатися майже до 100 пристроїв розумного будинку і сумісний з девайсами, які підтримують Zigbee 1.2. Збільшується не тільки кількість підключених пристроїв, але і чутливість, і стабільність зв'язку.

Поява інтелектуального багаторежимного шлюзу Mijia Smart повністю зруйнувало бар'єри між інтелектуальними пристроями, що дозволило різним брендам і різним типам інтелектуального обладнання досягти сумісності.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Мультифункціональний шлюз
Бренд: MiJia
Модель: Multifunction Gateway 2
Номінальний вхід: 5В ⎓ 1А
Робоча температура: -5 ℃ ~ 50 ℃
Робоча вологість: 0% -95% відносної вологості, без конденсації
Потужність: 250 Вт
ОС: Android 4.0 або iOS 7.0 і вище
Розмір: Ф90 x 25 мм
Колір: Білий