Набір кольорових маркерів Touch Set of colored markers Double Tips Pen 120 Colors

Набір з 120 двосторонніх маркерів

Touch Set – це набір з 120 двосторонніх маркерів, які підійдуть для створення дизайнерських макетів та професійного промальовування різних ілюстрацій, а також створення власних творів мистецтва, якщо ви художник.

Дані маркери чудово пишуть на папері, склі, пластику та плівці.

Завдяки використанню водної основи, написаний текст або намальовані ілюстрації досить швидко висихають, не залишаючи розводів на папері.

2 наконечника різної товщини

У кожному маркері передбачено 2 наконечника. Перший наконечник, кулевидної форми, має товщину 3 мм, він використовується для промальовування тоненьких ліній, різних елементів, дрібних деталей.

Другий наконечник, клиноподібної форми, великий, його товщина вдвічі більше (6 мм), тому він може використовуватися для заштриховки малюнків, креслень тощо.

Найменування кольору і цифри відтінку

Щоб користуватися маркерами було зручно, вони мають не тільки добре спроектовану форму і довжину всього 140 мм, але також відзначені найменуванням кольору та цифрами на ковпачку, що позначає той чи інший відтінок.

Поставляється набір маркерів в зручній сумочці, тому ви завжди можете брати їх з собою на навчання, роботу або в ділову поїздку.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Набір кольорових маркерів
Бренд: Touch
Кількість: 120 штук
Довжина виробу: 140 мм
Тип чорнила: Чорнила на водній основі